P. Scholesas: J. Mourinho parodė, koks yra iš tikrųjų

Jose Mourinho
Jose Mourinho
  © SCANPIX
EuroFootball.lt
2018-11-08 21:38

Nors Paulas Scholesas neslėpė džiaugsmo dėl „Manchester United“ pergalės Turine, jį papiktino Jose Mourinho elgesys po finalinio švilpuko.

Trečiadienį įvykusioje dvikovoje „Man Utd“ sensacingai rezultatu 2:1 nugalėjo Turino „Juventus“. Abu svečių įvarčiai įkrito rungtynių pabaigoje, todėl emocijos buvo dar geresnės.

Po rungtynių J. Mourinho „Juventus“ sirgaliams, pridėjęs delną prie ausies, liepė vėl skanduoti tai, ką skandavo mačo metu. Pats portugalas po susitikimo atskleidė, kad iš „Juventus“ tribūnų buvo girdimi įžeidinėjimai ne tik stratego, bet ir visos jo šeimos atžvilgiu.

Visgi P. Scholesas įsitikinęs, kad portugalas galiausiai parodė, koks yra iš tikrųjų: „Laimėti turi parodydamas šiek tiek aukštesnę klasę varžovų atžvilgiu.

Nemanau, kad tas J. Mourinho gestas buvo čia reikalingas. Pasibaigus mačui nueik paploti į Turiną atvykusiems klubo sirgaliams, paspausk varžovų treneriui ranką, ir pakaks.

Tai buvo visiškai nereikalingas veiksmas, tačiau J. Mourinho parodė, koks jis yra iš tikrųjų.“

Primename, kad J. Mourinho neseniai buvo įsivėlęs į konfliktą su „Chelsea“ trenerių štabo nariu, kai šis savo veiksmais išprovokavo portugalą. Pastarasis pakilo iš sėdimos vietos ir vos nekibo jam į atlapus.