Fotografas N. Bierancas pasipuošė dar viena tatuiruote – piešinys primena vaikystę

Naglis Bierancas
Naglis Bierancas
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-11-09 07:00

Šiandien vis dar galime išgirsti labai daug mitų apie tatuiruotes – sakoma, kad, norint ant kūno išskirtinio piešinio, reikia žinoti jo prasmę. Daugybė žmonių teigia, kad šie visą gyvenimą išliekantys vaizdai ant kūno tatuiruojant sukelia nemažą skausmą ir netgi gali nulemti likusį gyvenimą. Tačiau, ar tikėti šiais žmonių pasakojimais, spręsti tik jums.

Šiandien daugybė įžymių žmonių turi ne vieną ir net ne dvi tatuiruotes ir teigia, kad pasidaręs vieną negali sustoti – reikia mažiausiai dar dviejų. Panašu, kad tokios nuomonės laikosi ir bene populiariausias socialinių tinklų influenceris, šokėjas ir fotografas Naglis Bierancas. Daugiau nei 10 įvairių dydžių ir spalvų tatuiruočių ant kūno turintis vyras ketvirtadienį nusprendė pasipuošti dar vienu piešiniu.

Socialinio tinklo paskyroje Naglis pasakojo, kad tatuiruotės vyko darytis pas profesionalą, į Telšius. Influenceris teigė ant kūno įamžinęs piešinį, susijusį su vaikyste – jo koją papuošė spalvotas Volto Disnėjaus sukurtas personažas Peliukas Mikis. Populiaraus animacinio filmų veikėjo ausis Naglis jau ir anksčiau buvo išsitatuiravęs krūtinę. 


View this post on Instagram

Mickey leg project. Atkentejai ? @naglimantas

A post shared by Augis Art Official (@augis_art_official) on