K. Meschino tapo sekamiausiu žmogumi Lietuvoje: ačiū, kad įsileidžiate mane į savo širdis

Karolina Meschino
Karolina Meschino
  © TV3
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-11-07 15:30

Socialinių tinklų žvaigždė, televizijos laidų vedėja Karolina Meschino pastarosiomis dienomis neslepia džiaugsmo. Visai neseniai žinoma mergina tapo sekamiausia „Instagram“ lietuve – jos kasdienybę nuolat stebi daugiau nei 200 tūkst. gerbėjų.

„Negaliu patikėti! Ačiū visiems, kad sekate, ypač tiems, kas tai daro nuo pat pat pradžių. Ačiū, kad kasdien taip palaikote, kad įsileidžiate mane į savo telefonus ir širdis. Sunku suvokti, jog esu sekamiausia mergina Lietuvoje, sprogstu iš laimės ir dar nelabai galiu suvokti, kokia armija jūsų yra kitoje ekrano pusėje. Esu be galo laiminga ir myliu jus visus, net heiterius, nes skatinate mane tobulėti ir judėti į priekį!“ – instagrame rašė žinoma mergina.

Iki šiol populiarumu socialiniuose tinkluose su K. Meschino varžėsi stilistė Agnė Jagelavičiūtė – mados ikoną šiuo metu seka 197 tūkst. internautų. Į trečiąją vietą sekamiausių garsenybių sąraše gali pretenduoti aktorė, televizijos laidų vedėja Indrė Stonkuvienė.

Tarp žinomų vyrų „Instagram“ tinkle populiariausias išlieka fotografas Naglis Bierancas. Žinomą vyrą seka daugiau nei 172 tūkst. sekėjų, tačiau nuo jo vos per plauką atsilieka televizijos laidų vedėjas, radistas Rolandas Mackevičius.

reklama

K. Meschino tapo sekamiausiu žmogumi Lietuvoje: ačiū, kad įsileidžiate mane į savo širdis

Karolina Meschino
+11