Agresyvaus vyro sulaikymas Radviliškyje gresia nemalonumais pareigūnui: tazeriu smūgiavo į galvą

Neblaivaus vyro sulaikymas Radviliškyje
Neblaivaus vyro sulaikymas Radviliškyje
  © Stop kadras
Alfa.lt
2018-11-07 15:06

Antradienį Radviliškyje sulaikytas parduotuvės lankytojus užgauliojęs neblaivus vyras, tačiau nemalonumai gresia ne tik jam, tačiau ir policijos pareigūnui. Liudininko užfiksuotame vaizdo įraše matyti vyro konflikto su policininkais atomazga – vienas iš jų ne kartą elektros impulsiniu prietaisu „Taser“ smogia į galvą jau gulinčiam pažeidėjui.

Feisbuke pasklidusi filmuota medžiaga daliai žmonių sukėlė abejonių, ar toks jėgos naudojimas buvo būtinas ir proporcingas. Sureagavę policijos atstovai ketina pradėti tarnybinį patikrinimą.

Lietuvos policija nurodė, kad sulaikytas vyras policijai gerai žinomas – jau 4 kartus teistas, mažiausiai 20 kartų baustas už administracinius pažeidimus, pasirodymą viešoje vietoje apsvaigus nuo alkoholio, pasipriešinimą policijos pareigūnams ir kitus viešosios tvarkos pažeidimus.


Savo kriminalinę biografiją vyras papildys ir įvykiu antradienį. Policijai pranešta, kad išgėręs asmuo kibo prie žmonių parduotuvėje, juos užgauliojo, nebuvo linkęs aprimti, o atvykus pareigūnams sulaikomas priešinosi ir bandė smogti policininkui. 

Dėl pareigūnų fizinės jėgos ir specialiųjų priemonių naudojimo Šiaulių policija pradėjo tarnybinį patikrinimą ir informacijos patikslinimą. Gavus papildomos medžiagos bus sprendžiama, ar pareigūnai elgėsi teisėtai ir adekvačiai.

reklama