Dainininkas E. Kučinskas: kai prasidėjo „Me Too“ judėjimas, neramiai miegu

Edmundas Kučinskas
Edmundas Kučinskas
  © Tomas Vinickas

Populiariausių šlagerių atlikėjas, publikos numylėtinis Edmundas Kučinskas prisipažino, kad visad mėgo rodyti dėmesį moterims, jis taip pat atvirai pasidalijo patirtimi, kaip sekėsi kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose.

„Kai prasidėjo visi šitie „Me Too“ judėjimai, aš kiekvieną naktį neramiai miegu. Vis galvoju, ar jau suėjo senaties terminas, ar ne, ar išlįs kas, ar ne“, – juokavo dainininkas, viešėjęs laidos „Gero vakaro šou“ studijoje.

reklama

Kalbai plėtojantis apie meilę, moteris ir gėles, Edmundas prisiminė jaunystės meilę ir kokių žygdarbių ėmėsi, norėdamas padaryti įspūdį merginai.

„Palangoj buvo kavinė „Klumpė“. Šventėme tenai mano merginos gimtadienį. Draugavome su ja apie metus laiko. Norėdamas parodyti, kaip stipriai ją myliu ir kaip ilgai būsiu ištikimas, atsikandau stiklinės taurės gabalą ir jį sugriaužiau“, – pasakojo atlikėjas.

reklama


Edmundas Kučinskas laidoje „Gero vakaro šou“

Edmundas Kučinskas laidoje „Gero vakaro šou“© TV3

Laidos vedėjo Justino Jankevičiaus paklaustas, kodėl Edmundas nėra labai aktyvus socialiniuose tinkluose, atlikėjas prisipažino, kad bandė „susidraugauti“ su feisbuku, bet ne itin sėkmingai.

„Aš bandžiau būti aktyvus socialiniuose tinkluose. Galvojau, kad reikia būti šiuolaikiškam ir susikūriau feisbuką. Priėmiau visus iš eilės draugauti, kokius penkis tūkstančius. Bet pamačiau, kad ten dirbti reikia, reikia rašyti, reikia nuotraukas dėti, o rašyti bet ko negali... Bet vieną dieną kažkas užblokavo tą mano feisbuką. Ir ačiū Dievui, kad užblokavo, nebereikės nieko“, – smagiai patirtimi dalijosi E. Kučinskas.

Daug geriau nei socialiniuose tinkluose Edmundui sekasi bendrauti su publika. Kad jam tai ne tik patinka, bet ir puikiai išeina, dainininkas pademonstravo ten pat studijoje – atlikdamas dainas, jis drąsiai vaikščiojo tarp žiūrovų, betarpiškai bendravo su publika, rodė dėmesį moterims ir jas šokdino.

„Labai mėgstu bendrauti su publika. Bendravimas su publika yra neatsiejama koncerto dalis. Turi paruošti publiką pieš kiekvieną dainą“, – sakė E. Kučinskas.


Edmundas Kučinskas laidoje „Gero vakaro šou“

Edmundas Kučinskas laidoje „Gero vakaro šou“© TV3

Daugiau įdomybių iš Edmundo interviu ir jam tekusių išbandymų – šį vakarą „Gero vakaro šou“ laidoje 19.30 val. tik per TV3!

reklama

Dainininkas E. Kučinskas: kai prasidėjo „Me Too“ judėjimas, neramiai miegu

Edmundas Kučinskas
+6