„LTeam olimpinis žiemos festivalis 2019“ Druskininkuose vyks tris dienas

LTeam žiemos festivalis (LTOK nuotr.)
LTeam žiemos festivalis (LTOK nuotr.)
LTOK | Alfa.lt
2018-11-07 14:20

„LTeam olimpinis žiemos festivalis“ – didžiausia Lietuvos žiemos sporto entuziastų šventė – su trenksmu grįžta į Druskininkus. Pirmąjį 2019 m. vasario savaitgalį renginys vyks net 3 dienas – penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį.

„Supratome, kad vienos dienos „LTeam olimpiniam žiemos festivaliui“ jau negana. Į žiemos sporto bazes sunkiai telpa tiek norintys dalyvauti, tiek sporto organizacijos, prisidedančios prie renginio organizavimo. Tad nusprendėme plėstis. Renginys pagaliau taps festivaliu, t. y. vyks kelias dienas, o sporto programą papildys kultūrinės ir pramoginės veiklos“, – sako renginį organizuojančio Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė.

reklama
reklama

Vasario 1–3 d. „LTeam olimpinis žiemos festivalis“ vyks ne tik „Snow Arenoje“ bei jos prieigose, bet ir miesto centre. Žiemos sostinėje vyksiančio renginio programa vėl bus įvairi – nuo bėgimo, lenktynių rogutėmis ir „Winter Challenge“ varžybų iki tarptautinių sporto komandų talismanų kovų, šeimų ledo ritulio varžybų, kajakų slalomo, mėgstamų atlikėjų koncertų ar ledo skulptūrų konkurso.

„Druskininkai – Lietuvos turizmo sostinė, turinti itin kokybišką, sportui ir masiniams renginiams pritaikytą infrastruktūrą, čia galima aktyviai sportuoti ištisus metus, todėl išaugęs ir dar daugiau įdomių rungčių pasiūlysiantis „LTeam olimpinis žiemos festivalis“ čia labai laukiamas. Kviečiu visus atvykti į Druskininkus ir dalyvauti festivalio renginiuose, nes čia netrūks azarto, greičio ir geros nuotaikos“, – sako Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Kaip ir kasmet, į Druskininkus iš visos Lietuvos sugužės geltonieji mokykliniai autobusiukai, vežantys moksleivius – Lietuvos mokyklų žaidynių finalininkus. Visą savaitgalį žaidynių dalyviai varžysis įvairių sporto šakų finaliniame etape bei turės galimybę pasisvečiuoti „LTeam festivalyje“, pasiklausyti koncertų.

reklama

Tradiciškai dalyvavimas renginyje su „LTeam“ dalyvio pasu nieko nekainuos. „LTeam“ dalyvio pasas – tai nemokamas bilietas, skirtas išbandyti visoms renginio sporto rungtims ir pramogoms. Už kiekvieną atliktą užduotį „LTeam“ paso savininkas pelnys taškus, kuriuos susumavus galės iškeisti į skirtingos vertės prizus ar suvenyrus.

reklama

„LTeam olimpinis žiemos festivalis 2019“ Druskininkuose vyks tris dienas

LTeam žiemos festivalis (LTOK nuotr.)