Reido Kaune metu įkliuvo „Toyota Prius“ vairuotojas: greitį viršijo daugiau nei dvigubai

Policijos reidas
Policijos reidas
  © Policija
Alfa.lt
2018-11-07 13:56

Lapkričio 6 d., nuo ankstyvo ryto iki pat vėlyvo vakaro, Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai įvairiose Kauno miesto vietose intensyviai tikrino, ar automobilių vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklių (KET), ar neviršija leistino maksimalaus greičio. Vykdant policinę priemonę iš viso užfiksuoti net 75 KET pažeidimai.

55 vairuotojams, kurie leistiną greitį viršijo nuo 20 iki 30 km/val., surašyti administracinių nusižengimų protokolai pagal Lietuvos Respublikos Administracinių nusižengimų kodekso (LR ANK) 416 str. 3 d. Dar 14 vairuotojų užfiksuoti viršijantys greitį daugiau nei 30, bet mažiau nei 40 km/val. Jiems taip pat surašyti protokolai pagal LR ANK 416 str. 4 d., gresia bauda iki 170 eurų. 5 vairuotojams surašyti administracinio nusižengimo protokolai ir gresia baudos iki 230 eurų, kadangi jie viršijo greitį nuo 40 iki 50 km/val.

reklama

Reido metu nustatytas ir vienas vairuotojas rekordininkas. Vyras (gim. 1987 m.) Kaune, T. Masiulio g., automobiliu „Toyota Prius“ važiavo net 105 km/val. greičiu, kai maksimalus leistinas greitis šiame kelyje yra 50 km/val. Vyrui už tokį neatsakingą elgesį kelyje pagal LR ANK 416 str. 6 d. gresia ne tik didelė bauda, bet ir teisės vairuoti atėmimas iki šešių mėnesių.

„Skubėjimas keliuose nėra toleruotinas, tai dažnai akivaizdžiai prasilenkia su KET nurodyto maksimalaus leistino greičio laikymusi, kelia didelį pavojų ne tik pačiam skubančiam vairuotojui, bet ir kitiems eismo dalyviams. Dalyvaudami eisme privalome būti kantrūs ir važiuoti ne maksimaliu leistinu, o saugiu greičiu“, – primena vairuotojams Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai. 

reklama