Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga atskleidė, ko jam pavydi užsienio kolegos

Aurelijus Veryga
Aurelijus Veryga
  © Dmitrijus Radlinskas

LNK laidoje KK2 sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga demonstravo savo kulinarinius sugebėjimus ir gamino bulvinius blynus.

Į namus įsileidęs žurnalistus A. Veryga laidoje prisiminė savo vaikystę ir pasakojo, kad jo kolegos užsienyje jam labai pavydi karikatūros šalia kavinės „Keulė rūkė“.

„Yra taiklių portretų, kaip prie „Keulė rūkė“. Kai užsienyje kolegoms parodau, jie su pavydu žiūri“, – linksmai pasakojo ministras.

Sveikatos apsaugos ministras žurnalistams gamino bulvinius blynus, kuriuos ruošė iš tėvų darže užaugintų ekologiškų bulvių. „Čia žemaitiškos bulvės. Gauname iš tėvelių. Be chemijų užauginta, tikrai galime jas valgyti“, – KK2 laidoje kalbėjo jis.

reklama


Aurelijus Veryga

Aurelijus Veryga© LNK

A. Veryga laidoje pasakojo, kad visą savo gyvenimą stengiasi valgyti tik sveiką maistą – visuomet atsakingai renkasi, ką perka parduotuvėje, tačiau ministrui šiek tiek nesmagu, nes visi jį parduotuvėje atpažįsta ir prašo kartu pasidaryti asmenukę.

„Visi praktiškai atpažįsta, bet skirtingai reaguoja ir elgiasi skirtingai. Vieni puola komentuoti, kad ar matote, kas eina, kiti santūriau elgiasi“, – kalbės A. Veryga.

Ministras jau kelerius metus yra vegetaras ir nevalgo mėsos, tačiau pripažįsta, kad kartais pasiilgsta mėsytės. Sveikatos ministras pasakojo, kad vaikystėje jam teko ir ūkį prižiūrėti – Užutvenkio kaime Aurelijus šėrė gyvulius ir padėjo tėvams. „Tėvai turėjo karvę, turėjo kiaulių, turėjo vištų. Visus šiuos gyvulius teko ir šerti, ir vaistus leisti jiems“, – kalbės A. Veryga.


Aurelijus Veryga

Aurelijus Veryga© LNK

Visą reportažą apie ministro sugebėjimus virtuvėje žiūrėkite šį trečiadienio vakarą laidoje KK2 19 val. 30 min. per LNK.

reklama

Sveikatos apsaugos ministras A. Veryga atskleidė, ko jam pavydi užsienio kolegos

Aurelijus Veryga
+3