Ketvirtojo vaikelio besilaukianti B. Nicholson žarstė patarimus, kaip atrodyti lieknesnei

Beata Nicholson
Beata Nicholson
© Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-10-08 16:34

Ketvirtojo vaikelio besilaukianti Beata Nicholson skaičiuoja paskutines nėštumo savaites. Visgi net tokiu džiaugsmingu laikotarpiu moteris išlieka aktyvi ir savo „Instagram“ paskyros sekėjams žeria įvairiausias asmeninio gyvenimo akimirkas. Šįkart B. Nicholson pasidalijo vis labiau apvalėjančio pilvuko nuotrauka ir šmaikščiai patarinėjo, kaip atrodyti lieknesnei.

„Kaip atrodyti plonesnei, nei esi iš tikrųjų? a) Koją į priekį ir sulenkti kampu, b) įsirengti butą pilve, jis proporcingai mažina visa kita“, – savo „Instagram“ paskyroje rašė B. Nicholson.

reklama

Ši žinomos moters nuotrauka sulaukė daugybės komentarų. Vieni gyrė, kad moteris atrodo tiesiog nuostabiai, o kiti juokavo, kad Beatai iš tiesų pavyko atrodyti lieknesnei – nėštumo per tiek laiko net nepastebėjo.

„Seku kiekvieną įrašą, bet kažkokiu būdu visiškai nepastebėjau, kad laukiatės. Įrodymas, kad labai puikiai sekasi nuotraukose atrodyti plonesnei nei iš tikro!“ – juokavo viena komentatorė.

Tiesa, kai kurie nepraleido progos pasmalsauti, kada žinoma moteris sūpuos ketvirtąjį vaiką.

reklama

„Aš tikiuosi jau kitą mėnesį uždaryti tą air b and b“, – šmaikščiai atsakė B. Nicholson.

Alfa.lt primena, kad moteris kartu su vyru Tomu laukiasi ketvirto vaiko. Apie šeimos pagausėjimą B. Nicholson pranešė šią vasarą, paskelbusi žinutę socialiniuose tinkluose.

„Broliai ir seserys yra geriausia dovana, kokią gali padovanoti savo vaikui. Man buvo gana keista ir truputį nedrąsu garsiai prisipažinti: aš noriu dar vieno vaiko! Nes norėti pirmo priklauso, antro – normalu, trečio – po pertraukos aišku, suprantama, bet ketvirto?! Ką tu sau galvoji? Tu proto netekai? Kažkaip man atrodė, kad tokia bus bendra nuomonė, bet aš ir mano vyras Tomas kalbėjome ir norėjome, dar kai Hariukas buvo visai vystykle gulintis kamuoliukas.

Visi elgiasi pagal savo patirtį ir taip, kaip jiems atrodo geriausia. Man nebuvo sudėtinga auginti Izabelę ir Jurgį vieną po kito, aš kasdien džiaugiuosi, kad turiu sesę, kuri praktiškai tik vos vos jaunesnė. Hariukas apskritai nuo pradžios buvo desertas, saldainis ir gyvenimas laimės burbule, be to, Tomas tikrai augina vaikus su manimi, tad aš galiu ir šeimoje, ir veikloje būti.

Taigi ketvirtas vaikas! Taip jutau ir taip norėjau. Žinoma, pasakytumėte – ta niekada nesibaigianti buitis ir amžina virėjos ir skalbėjos karjera namuose, bet ir meilės, tikrumo, pilnatvės ir veiklos niekada netrūks. Gyvenime nebūtina turėti vaikų, kad pajustum pilnatvę ir džiaugsmą, reikia tik mokėti rasti tą džiaugsmą kasdienybėje su vaikais ar be jų. O mūsų šeimoje viskas taip pat: atostogaujame be interneto, vaikai maudosi ir didžiausias rūpestis, kaip dabar patogiai tilpti į automobilį, arba kaip mano vyras Tomas sako: „Geriausias laikas yra dabar! O mano pilve vėl laikinas butas ir statybos darbai“, – žinią pranešė moteris.


View this post on Instagram

#newbaby #4 Broliai ir seserys yra geriausia dovana, kokią gali padovanoti savo vaikui. Man buvo gana keista ir truputį nedrąsu garsiai prisipažinti: aš noriu dar vieno vaiko! Nes norėti pirmo – priklauso, antro – normalu, trečio – po pertraukos aišku, suprantama, bet ketvirto???!!!! Ką tu sau galvoji? Tu proto netekai? Kažkaip man rodės, kad tokia bus bendra nuomonė, bet aš ir mano vyras Tomas, mes kalbėjom ir norėjom, dar kai Hariukas buvo visai vystykle gulintis kamuoliukas... Visi elgiasi pagal savo patirtį ir taip, kaip jiems atrodo geriausia. Man nebuvo sudėtinga auginti Izabelę ir Jurgį vieną po kito, aš kasdien džiaugiuosi, kad turiu sesę, kuri praktiškai tik vos vos jaunesnė. Hariukas apskritai nuo pradžios buvo desertas, saldainis ir gyvenimas laimės burbule, be to Tomas tikrai augina vaikus su manimi, tad aš galiu ir šeimoje, ir veikloje būti... Taigi ketvirtas vaikas! Taip jutau ir taip norėjau. Žinoma, pasakytumėt – ta niekada nesibaigianti buitis ir amžina virėjos ir skalbėjos karjera namuose, bet ir meilės, tikrumo, pilnatvės ir veiklos niekada netruks 😉 Gyvenime nebūtina turėti vaikų, kad pajustum pilnatvę ir džiaugsmą, reikia tik mokėti rasti tą džiaugsmą kasdienybėje su vaikais ar be jų. O mūsų šeimoje viskas taip pat: atostogaujame be interneto, vaikai maudosi ir didžiausias rūpestis – kaip dabar patogiai tilpti į automobilį arba kaip mano vyras Tomas sako: #sportscarishistory ir #familyisbestthing , geriausias laikas yra dabar! O mano pilve vėl laikinas butas ir statybos darbai! #laimėsburbulas #laimingamama

A post shared by BeataNicholson (@beatanicholson) on

reklama