Vaikystėje su lokiu besigalynėjusiam Chabibui – griežti tėvo pamokymai už sukeltą chaosą

Chabibas Nurmagomedovas
Chabibas Nurmagomedovas
© SCANPIX
Alfa.lt
2018-10-08 16:05

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį įvykusi UFC kova tarp Chabibo Nurmagomedovo ir Conoro McGregoro nepaliko abejingų, o kalbos apie ją netyla iki šiol.

Pergalę pasiekęs, tačiau po jos į tribūnas aiškintis santykių su C. McGregoro aplinkos žmonėmis šokęs dagestanietis jau kurį laiką turi pasaulio lengvasvorių čempiono diržą, tačiau iki šiol tiek daug visuomenės ir sirgalių dėmesio dar nebuvo sulaukęs.

Ch. Nurmagomedovas, net ir tapęs stipriausiu pasaulio kovotoju bei iškovojęs 26 pergales iš eilės (laimėjimas prieš C. McGregorą jam buvo 27-asis), paprastai likdavo reklaminiais triukais ir nesibaigiančiomis kalbomis pasižyminčio C. McGregoro šešėlyje.

Vis dėlto po vakarykštės kovos pasaulis atkreipė dėmesį į Rusijai atstovaujantį dagestanietį, o be spėliojimų, kokios sankcijos jo laukia už išsišokimą po kovos, šiandien plinta vis daugiau istorijų, susijusių su šiuo kovotoju.

Viena iš jų – itin netradiciniai Ch. Nurmagomedovo treniruočių metodai, kuriuos jam taikė tėvas Abdulmanapas, užsiimantis imtynininkų ruošimu. Socialiniuose tinkluose UFC gerbėjai vienas po kito dalijasi vaizdo įrašu, kuriame 9-metis Ch. Nurmagomedovas matomas besigalynėjantis su nedideliu lokiu.

reklama

Tiesa, į šlovės olimpą savo sūnų atvedęs A. Nurmagomedovas vienos įspūdingiausių jo karjeros pergalių vakar savo akimis neišvydo. JAV vizos negavęs dagestanietis liko Rusijoje, o po sūnaus iššokimo iš narvo ir sukelto chaoso viešai auklėjo Chabibą.

„Chabibas pačių griežčiausių sankcijų sulauks iš manęs, – Rusijos žiniasklaidai sakė Abdulmanapas. – Narve gali daryti, ką nori, bet už jo ribų yra paprasti žmonės, tarp kurių – ir vaikai bei moterys. Ten privalo vyrauti taika. Taip, tie žmonės įžeidinėjo ne tik Chabibą, bet ir mane bei mūsų religiją, tačiau kautis reikia narve. Už tokį jo elgesį esu atsakingas ir aš, nepaisant to, kad manęs neįleido į JAV.“

Kokios sankcijos gresia Ch. Nurmagomedovui, kol kas neaišku, tačiau panašu, kad kovotojas mažų mažiausiai neteks jam už vakarykštę kovą pažadėtų 2 mln. JAV dolerių. Negana to, manoma, kad dagestanietis gali būti kuriam laikui suspenduotas, iš jo gali būti atimtas lengvasvorių pasaulio čempiono diržas.

reklama