Patikrinusi dukros partnerių sportiškumą, L. Kazlauskienė pratrūko – išvadino storuliais

Realybės šou „Kaip Liveta pasakys“
Realybės šou „Kaip Liveta pasakys“
© LNK
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-10-08 15:04

Kiekvienas rytas projekto „Kaip Liveta pasakys“ dalyviams – naujas išbandymas. Ne paslaptis, kad puikios fizinės formos Kazlauskų šeima dieną pradeda sportu. Ta pati lemtis laukia ir tų, kurie pasiruošę varžytis dėl Ingridos Kazlauskaitės scenos partnerio vardo. Ta proga L. Kazlauskienė dvaro svečius šio pirmadienio vakaro laidoje pakvies į jogos treniruotę – jos metu patikrins dalyvių fizinį pasirengimą ir lankstumą.

„Yra vaikinų, kurie tikrai matyti, kad sportuoja, ir jų fizinė forma labai gera. Nu, bet Jurgis Antanas (aut. past. Laurynas Juozas) – su tokiu pilvu... Irmantas storulis irgi“, – aštrių pastabų realybės šou dalyviams negailės L. Kazlauskienė. Kaip įtikti reikliesiems Kazlauskams? Pretendentams teks gerokai paplušėti ir įrodyti savo fizinę ištvermę, nes vakaro pabaigoje projektą paliks dar vienas vaikinas.

reklama

„Sportuoju aš tikrai gan daug. Buvo toks tarpsnis mano gyvenime, kada buvau labai apleidęs savo kūną. Prieš metus laiko pradėjau aktyviai sportuoti, numečiau 25 kg, bet dar nepasiekiau to, ką noriu pasiekti“, – atvirai laidoje „Kaip Liveta pasakys“ pasakos grupės „Lietuvaičiai“ narys Benas, prie realybės šou prisijungęs antrąją dieną. Nors prisijungė vėliau, vaikinas, panašu, sužavėjo šou kaltininkę I. Kazlauskaitę.

Prie projekto dalyvių šį pirmadienio vakarą prisijungs ir dar vienas naujokas. Į dvarą atvyksiantis dalyvis Vaidas – karo mokslus kirtęs, bet į muzikos ir vaidybos pusę pasukęs Panevėžio muzikinio teatro artistas bei renginių vedėjas. Uždainavęs prancūziškai vyrukas privers drebėti būsimuosius konkurentus ir nokautuos pačią I. Kazlauskaitę: „Kai kuriems vaikinams tai turėtų įjungti raudoną aliarmo signalą, nes man išties tai patiko.“

Ingrida pripažins, kad rimtai žiūri į naujoką, ir kiti dalyviai turėtų pasitempti. Jauna moteris net įsivaizduoja, kaip jų duetas turėtų atrodyti scenoje. „Man atrodo, kad mūsų duetas būtų rimtas, skirtas brandžiai auditorijai“, – nuomonę dėstys ji. 

reklama

Nesibaigiančios staigmenos, netikėta L. Kazlauskienės provokacija ir jaudinantis adrenalinas. Milžiniško žiūrovų dėmesio sulaukęs šou „Kaip Liveta pasakys“ – nuo pirmadienio iki trečiadienio 20.30 val. per LNK. 

reklama