Liūdna žinia „Pono Byno“ gerbėjams: R. Atkinsonas nebeįkūnys jį išgarsinusio personažo

Rowanas Atkinsonas
Rowanas Atkinsonas
© SCANPIX
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-10-08 16:00

Visi aktoriaus Rowano Atkinsono, tiksliau jo įkūnijamo personažo Pono Byno gerbėjai, sukluskite. Britų kino ir televizijos žvaigždė pranešė, kad jį išgarsinęs veikėjas Ponas Bynas vargu ar besugrįš į ekranus. Nors R. Atkinsonas jau seniai nebuvo pasirodęs kaip šio vaidmens atlikėjas, gerbėjai dar turėjo viltį susitikti su Ponu Bynu.

63 metų aktorius R. Atkinsonas apie šį sprendimą pranešė populiarioje pokalbių laidoje „The Graham Norton Show“. „Abejoju, ar jis kada nors dar pasirodys. Padariau viską, ką galėjau, ir metas su juo atsisveikinti“, – sakė jis.

Tiesa, pokalbio pabaigoje žinomas vyras sukėlė šiokią tokią intrigą pasakydamas „niekada nesakyk niekada“.

Nors R. Atkinsonas televizijos ir kino industrijose dirba jau visą amžinybę, jis teigė, kad gatvėse sutikti žmonės ne visada supranta, ar jie bendrauja su Rowanu, ar su Ponu Bynu.

„Labai dažnai esu tik pusiau atpažįstamas. Vienas vyras kartą sakė, kad jam primenu Poną Byną, – tęsė aktorius. – Jam pasakiau, kad būtent aš jį įkūniju, jis tik nusijuokė ir ištarė: „Lažinuosi, kad norėtum jį vaidinti. Judu esate labai panašūs, galėtum būti jo antrininkas. Uždirbtum labai daug pinigų.“


Ponas Bynas© SCANPIX

R. Atkinsonas atskleidė, kad, nors yra žinomas dėl komiško personažo, jis nemano, kad jo atliekami vaidmenys yra linksmi. „Tik labai retai tai, ką darau, man atrodo juokinga.“

Nors išgarsėjo visame pasaulyje, R. Atkinsonas sukūrė tik 15 Pono Byno serijų. Tiesa, tai tapo priežastimi, paskatinusia aktorių suvaidinti dviejuose filmuose: 1997-ųjų kino juostoje „Ponas Bynas“ ir po 10 metų sukurtame filme „Pono Byno atostogos“. Be to, aktorius savo personažą pristatė ir 2012-ųjų Londono olimpinių žaidynių atidarymo ceremonijoje.

reklama

Liūdna žinia „Pono Byno“ gerbėjams: R. Atkinsonas nebeįkūnys jį išgarsinusio personažo

Rowanas Atkinsonas
+6