Ar prisimenate garsiąją grupę „t.A.T.u“? Štai kaip dabar atrodo jos narės

Merginų grupė „t.A.T.u“
Merginų grupė „t.A.T.u“
  © Socialiniai tinklai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-10-05 16:00

Ar prisimenate, kokios muzikos klausėtės 2001–2002 m. laikotarpiu? Jūsų grojaraštyje tikriausiai buvo ne viena šios grupės daina. Prieš muzikos pasaulį užkariaujant Drake‘ui ir Taylor Swift, visi tiesiog ėjo iš proto dėl rusių Julijos Volkovos ir Lenos Katinos, geriau žinomų kaip grupė „t.A.T.u“.

Hitu tapusi daina „All The Things She Said“ net 19-oje šalių atsidūrė muzikos topų viršūnėse. Prie to, kaip teigiama, prisidėjo ir kontroversiškai vertintas vaizdo klipas. Jame Julija ir Lena, apsirengusios mokyklines uniformas primenančius drabužius, šoko lietuje ir savo elgesiu pakurstė gandus apie tarp jųdviejų neva užsimezgusius romantiškus santykius. Tiesa, kaip vėliau paaiškėjo, tai tebuvo gudrus triukas, kuriuo norėta pritraukti daugiau gerbėjų.

Populiarios dainos vaizdo klipą, kuriame įamžintas dviejų merginų bučinys, buvo bandoma uždrausti Didžiojoje Britanijoje. Nenuostabu, kad tai padaryti pavyko, tačiau toks griežtas poelgis dar labiau išpopuliarino merginų duetą.

„t.A.T.u“ per savo itin sėkmingą karjerą išleido net šešis muzikinius albumus ir dalyvavo „Eurovizijos“ dainų konkurso finale, kuriame užėmė trečią vietą.

Tačiau laikui bėgant merginų dueto populiarumas po truputį blėso, kol galiausiai Julija ir Lena nusprendė užbaigti savo muzikinę karjerą. Tiesa, 2012-aisiais merginos kartu pasirodė „Rumunijos balso“ finale, o po poros metų atliko dainą per 2014-ųjų žiemos olimpinių žaidynių Sočyje atidarymo ceremoniją.

Po to šis XXI a. pradžioje išpopuliarėjęs duetas, rodos, išsiskyrė visiems laikams. Kaip teigia įvairūs užsienio portalai, to priežastimi galėjo būti televizijos žaidime „Melo detektorius“ dalyvavusios Julijos išsakytos homofobiškos mintys – esą Lena nepritarė tokiam buvusios kolegės elgesiui.

Nors praėjo nemažai laiko, dažnas, norėdamas prisiminti jaunystę, vis dar klausosi šio dueto dainų. Tikriausiai ne vienas susimąstė, kaip dabar atrodo garsios „t.A.T.u“ narės Julija ir Lena, tad kviečiame pamatyti.

reklama

Ar prisimenate garsiąją grupę „t.A.T.u“? Štai kaip dabar atrodo jos narės

Merginų grupė „t.A.T.u“
+4