Aktorius T. Cruise‘as jau kelerius metus nematė savo dukters Surie: visa tai – dėl pasikeitusio tikėjimo

Tomas Cruise'as, Katie Holmes ir Surie
Tomas Cruise'as, Katie Holmes ir Surie
  © SCANPIX
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-10-05 06:45

Kaip teigia portalas Usweekly.com, aktorius Tomas Cruise‘as, su buvusia žmona, taip pat aktore Katie Holmes turintis 12-metę dukrą Surie, jos nematė jau keletą metų. Pasak anonimu išlikti norėjusio pranešėjo, Holivudo žvaigždė su dukra gali susitikti iki 10 dienų per mėnesį, tačiau to nedaro, nes ji nebeišpažįsta scientologijos.

2012-aisiais su trečiąja žmona Katie po šešerių metų santuokos išsiskyręs T. Cruise‘as dukters globą perleido jos mamai. Portalas pabrėžė, kad nuo 2013-ųjų aktorius su dukra nė karto nebuvo nufotografuoti kartu.


Tomas Cruise'as ir Surie

Tomas Cruise'as ir Surie© SCANPIX

Prieš kelis dešimtmečius su scientologija visame pasaulyje garsų aktorių supažindino jo pirmoji žmona Mimi Rogers. 1990-aisiais jiems pasukus skirtingais keliais, T. Cruise‘as vedė Nicole Kidman. Būdamas ištikimas religinės bendruomenės narys, su šiuo daugelio prieštaringai vertinamu tikėjimu aktorius supažindino ir Nicole. Kol buvo kartu, pora įsivaikino sūnų Connorą ir dukrą Isabellą. Jie po poros skyrybų 2001-aisiais liko augti su tėčiu ir toliau išpažįsta scientologiją.

„Katie ir Nicole, išsiskyrusios su aktoriumi, nebepriklauso Scientologijos bažnyčios bendruomenei ir savo gyvenimus kuria už jos ribų“, – sakė Tony Ortega, scientologijos kritikas. 

Portalas teigia, kad kai Scientologijos bažnyčios vadovas liepė vyrui nebesimatyti su šį tikėjimą išpažinti atsisakiusiomis Katie ir dukra Surie, jis nesiginčijo ir pakluso. 


Katie Holmes ir Surie

Katie Holmes ir Surie© SCANPIX

Aktorius T. Cruise‘as jau kelerius metus nematė savo dukters Surie: visa tai – dėl pasikeitusio tikėjimo

Tomas Cruise'as, Katie Holmes ir Surie
+4