Kodėl vyrai veda pilkąsias pelytes?

Paprasta mergina
Paprasta mergina
  © Pixabay.com

Kodėl vyrai žavisi vienomis, o veda kitas? Šis klausimas verčia kiekvieną merginą susimąstyti apie savo trūkumus. Gilindamosi į save jos problemos neišspręs, nes dažniausiai esmė – ne damos. Vyrai nenori rizikuoti savo ego, todėl ilgalaikiams santykiams renkasi nepretenzingas ir pabrėžtinai paprastas merginas. Kodėl taip yra?

Seksualios gražuolės nėra tinkamos santuokai. Vampų tipo moterys visada viliojo vyrus, tačiau gyvūniškas instinktas yra vienas dalykas, o bendras gyvenimas – kitas. Savo gyvenimą jie nori susieti su merginomis, kurios turi daugiau privalumų, ne tik patrauklią išvaizdą. Apklausų rezultatai nustebino: vyrai nelaiko grožio svarbiausiu moters privalumu.

Ilgalaikiams santykiams pasirengę vyrai ieško neišsiskiriančių merginų. Psichologai įsitikinę, kad dauguma nenori kankintis iš pavydo ir kovoti su nuolatiniais potencialiais konkurentais. Pernelyg graži žmona sukelia daug rūpesčių ir nerimo, kad ją gali pavilioti kitas turtingesnis ir sėkmingesnis vyras.


Paprasta mergina

Paprasta mergina© Pixabay.com

Ištikima žmona negali būti graži. Tuo įsitikinę dauguma. Pernelyg impozantiška dama veikiausiai bus kaprizingo būdo ir nerimta. O vyrai labai skausmingai reaguoja į ištikimybės ir atsidavimo klausimą.

Jeigu dama įpratusi vakarieniauti restoranuose, pirkti aprangą brangiose parduotuvėse, o jos sąskaitos už kosmetologų paslaugas prilygsta nykštukinės valstybės biudžetui, tokią moterį vyrui bus per sunku išlaikyti. Jis nenori, kad nukentėtų jo savivertė, todėl renkasi partnerę pagal „savo statusą“ ir nekreipia dėmesio į ištaigingas damas.

Per daug savarankiškos ir pačios apsirūpinančios damos taip pat jų netraukia. Moteris, sugebanti pati išsikapstyti iš bet kokios gyvenimiškos situacijos, gąsdina vyrus. Jėga – tai lyderystė, o būtent vyrai nori stovėti prie šeimos vairo. Vyras neturi ką duoti moteriai, kuri viską sugeba pati. Kam gaišti savo laiką su tokia?


Paprasta mergina

Paprasta mergina© Pixabay.com

Vyrai mano, kad moteris turi būti pasitikinti savimi, tačiau didvyrio gelbėtojo vaidmenį jie nori pasilikti patys. Per daug ryžtingos, atkaklios, įkyrios, veržlios moterys palieka nemalonų įspūdį. Su jomis niekas nenori užmegzti ilgalaikių santykių. Geriau sugebėti įkvėpti vyrą, tada jis pats nuvers kalnus.

Moterys, būkite išmintingesnės, demonstruokite savo moterišką silpnumą ir nusileiskite vyrams.

Šaltinis: Rambler.ru