Grupės „Westlife“ gerbėjai, ruoškitės: didžiulio populiarumo sulaukę vaikinai grįžta į sceną

Vaikinų grupė „Westlife“
Vaikinų grupė „Westlife“
  © SCANPIX
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-09-24 11:00

Prieš atsisveikindama su gerbėjais, ši vaikinų grupė savo romantiškomis baladėmis virpino ne vienos merginos širdį. Tačiau scenos ir muzikos pasiilgę „Westlife“ nariai po kiek daugiau nei šešerių metų pertraukos nusprendė atnaujinti savo veiklą.

Kaip rašo portalas Dailymai.co.uk, vaikinai planuoja triukšmingą sugrįžimą į sceną. Jie jau pasirašė sutartį su muzikos įrašų kompanija „Universal Music Group“. „Viskas jau pasirašyta. Tai tikrai įvyks. Be to, grupėje tikrai nebus Briano McFaddeno, vaikinus palikusio 2004-aisiais, – dienraščiui „Irish Sun“ sakė šaltinis. – Kiti vaikinai jau ruošiasi grįžti į įrašų studiją ir paruošti keletą naujų dainų, susitarti dėl koncertinio turo. Nors kurį laiką apie grupės atsinaujinimą sklido labai daug kalbų, šįkart viskas tikra.“

Jei to dar nebūtų gana, teigiama, kad pirmąjį grupės „Westlife“ singlą sukūrė pats Edas Sheeranas. „Westlife“ į sceną stengiasi sugrįžti triukšmingai, tad buvo paprašyta garsių žvaigždžių pagalbos. Tai užtruko, buvo slepiama po keliais užraktais, tačiau pagaliau atlikėjas įteikė jiems įrašą, padėsiantį vėl atsidurti populiariausių grupių sąrašuose“, – teigė šaltinis.


Vaikinų grupė „Westlife“

Vaikinų grupė „Westlife“© SCANPIX

Apie gerbėjų pasiilgtos grupės sugrįžimą į muzikos pasaulį buvo užsiminta jau pernai, tačiau, tik šiemet pavykus įgyvendinti visus planus, vaikinai pradėjo tam atsakingai ruoštis. „Tai tikrai įvyks, tačiau tikslios datos, kada „Westlife“ vėl pasirodys gerbėjams, dar nesame sutarę“, – sakė Louisas Walshas.

Didžiulio populiarumo vaikinų grupė sulaukė 1998-aisiais, tačiau po 14 metų trukusios sėkmingos karjeros 2012-aisiais jie nusprendė nutraukti veiklą.

„Westlife“ buvo viena žinomiausių Jungtinės Karalystės vaikinų grupių. Paskelbus apie jų išsiskyrimą, gerbėjams buvo sudaryta paskutinė proga išvysti savo dievaičius atsisveikinimo koncertuose.

Grupės „Westlife“ gerbėjai, ruoškitės: didžiulio populiarumo sulaukę vaikinai grįžta į sceną

Vaikinų grupė „Westlife“
+1