Antros atžalos besilaukianti atlikėja C. Underwood atskleidė patyrusi net tris persileidimus

Carrie Underwood
Carrie Underwood
  © SCANPIX
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-09-17 06:45

Šiuo metu šeimos pagausėjimo laukianti atlikėja Carrie Underwood atskleidė, kad prieš tai turėjo ištverti nemažai sunkumų.

„Planavau, kad 2017-aisiais kursiu naują muziką ir susilauksiu vaikelio. Pastojau 2017-ųjų pradžioje, tačiau nėštumas greitai nutrūko“, – laidoje „Sunday Morning“ sakė hitų atlikėja.

35-erių moteris su vyru, buvusiu sportininku Mike‘u Fisheriu, vos susitaikę su pirmuoju persileidimu, pavasarį patyrė antrą, o 2018-ųjų pradžioje – dar vieną.

„Tokių dalykų nutinka. Iš pradžių manėme, kad Dievas mums susilaukti vaikų buvo numatęs kitą laiką, tikėjome, kad vėl atsistosime ant kojų ir viskas bus gerai. Pavasarį pastojau antrą kartą, bet neilgai trukus vėl patyriau persileidimą“, – tęsė C. Underwood.

Šiuo sunkiu metu atlikėja visą savo sielvartą, skausmą ir liūdesį sudėjo į dainas. Tačiau moteris neprarado vilties. „Bijojau pykti, bijojau savęs nekęsti, nes mes ir taip esame palaiminti. Mano sūnus Isaiah yra nuostabus. Jei daugiau ir neturėsime vaikų, viskas bus gerai, nes mes auginame jį. Be to, gyvenu nuostabų gyvenimą. Ar galėčiau kuo nors skųstis? Ne. Šalia – nuostabus vyras, puikūs draugai, mėgstamas darbas. Ar galiu pykti? Ne. Tačiau supykau“, – tęsė ji.

Bijodama patirti dar vieną persileidimą, Carrie atsakymų ieškojo aukštybėse. Moteris pasakojo, kad vyrui nebūnant namuose ji sėdėdavo apsikabinusi sūnų, verkdavo. „Vis kartojau: kodėl pastoju, jei negaliu turėti vaikų? Ką tai reiškia? Jei mano lemtis kitokia, neturėčiau pastoti. Prašiau Dievo leisti man susilaukti vaiko arba nebeleisti pastoti. Pirmą kartą gyvenime pajutau, kad pasakiau Dievui tai, ką jaučiau. Tai ir turime daryti – išsakyti savo emocijas, jausmus“, – pasakojo atlikėja.

C. Underwood apsilankė pas gydytojus, kurie pranešė, kad moteris patyrė trečią persileidimą. Laimei, tai nebepasikartojo ketvirtą kartą moteriai pastojus.

Alfa.lt primena, kad šiuo metu Carrie kartu su profesionalią futbolininko karjerą baigusiu vyru laukia greitai pasaulį išvysiančio antro vaikelio. Šiuo metu pora augina trejų metų sūnų Isaiah. 

Antros atžalos besilaukianti atlikėja C. Underwood atskleidė patyrusi net tris persileidimus

Carrie Underwood
+2