Grožio salono gimtadienyje žinomos moterys domėjosi rudens sezono šukuosenų tendencijomis

Grožio salono atidarymo akimirkos (Nuotr.: Audrius Dzimidavičius)
Grožio salono atidarymo akimirkos (Nuotr.: Audrius Dzimidavičius)
  © Organizatoriai
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-09-12 20:23

Trečiadienio vakarą į sostinėje įsikūrusį stilingą grožio saloną „Kirpėjas.com“ rinkosi žinomi žmonės. Salono įkūrėjos ir meistrės, seserys Renata Škoda ir Edita Beniušė, kartu su organizatorių „AManagement“ komanda Virginija Marcinkevičiene ir Aušra Virkietyte kviestinius svečius pakvietė ne tik atšvęsti pirmąjį įkūrimo gimtadienį, bet ir susipažinti su rudens šukuosenų tendencijomis. Išskirtines šukuosenas pristatė ir žinomos moterys, tarp kurių dainininkė Vaida Genytė, Dileta Meškaitė-Kisielienė, Akvilė Kisielienė bei kitos.

Svajonių grožio salonas – taip būtų galima pavadinti Vilniuje įsikūrusią stilingą vietą, kurią sukūrė dvi seserys, kirpimo meistrės R. Škoda ir E. Beniušė. Moterims tai buvo daugelį metų brandinta svajonė, kurią pavyko įgyvendinti lygiai prieš metus.

Šiandien moterys džiaugiasi ne tik svajonės įgyvendinimu, bet ir gausybe klientų, kurių kiekvieną dieną vis didėja. Šiuos grožio namus spėjo pamėgti ir ne vienas žinomas žmogus.

„Tai buvo sena svajonė. Kirpimas tikriausiai genetiškai užkoduotas mumyse, net ir mūsų senelis buvo kirpėjas, ir tėtis mėgsta apkirpti draugus. Tai buvo svajonė iš senų laikų. Dešimt metų puoselėta idėja, kurią įgyvendinome tik lygiai prieš metus“, – apie grožio salono „Kirpėjas.com“ įkūrimą pasakojo viena iš įkūrėjų E. Beniušė.

Į pirmąjį grožio saloną seserys Renata ir Edita sukvietė daugybę žinomų žmonių, kurie ne tik pasveikino bendraturtes, bet ir susipažino su šukuosenų rudens tendencijomis. Šukuosenų madas pristatė dainininkės V. Genytė, D. Meškaitė-Kisielienė, A. Kisielienė, Gintarė Korsakaitė ir dar keletas modelių.

Grožio salono „Kirpėjas.com“ įkūrėja R. Škoda taip pat neslėpė džiaugsmo, kad judviejų su seserimi ilgai brandinta svajonė tapo realybe, ir prisiminė, kaip nelengvai pavyko surasti tam tinkamas patalpas.

„Ieškojimas truko ilgai, buvome išsinuomojusios vienas patalpas, tačiau susapnavau, kad jos nėra tinkamos. Palaikoma sesers ir mūsų vyrų, nusprendėme nutraukti nuomą ir pratęsti patalpų paiešką. Taip suradome šias patalpas, į kurias tik įėjusios supratome, kad tai būtent ta vieta, kur turėtų įsikurti mūsų grožio salonas. Nuo tos akimirkos prasidėjo įkūrimo procesas, jis buvo nelengvas tiek dėl interjero, tiek dėl profesionalų komandos. Viską norėjome padaryti taip, kad pačias džiugintų rezultatas šimtu procentų“, – teigė grožio namų įkūrėja R. Škoda.

Išskirtinio interjero salone apgalvota kiekviena detalė, čia, pasak įkūrėjų, siekiama, kad klientai galėtų atsipalaiduoti bei jaustis visapusiškai gerai, o dirbantis kolektyvas būtų tarsi šeima.

Per vienerius gyvavimo metus šie grožio namai nuo keliasdešimties klientų išaugo iki šimtų nuolatinių klientų. Tarp klientų ir ne vienas žinomas žmogus: čia lankosi V. Genytė, Viktorija Šaulytė, Viktorija Siegel, Danielius Bunkus ir daugelis kitų.

Trečiadienio vakarą į prabangią šventę atvyko Renata Norvilė, V. Šaulytė, Daiva Tamošiūnaitė-Budrė, Baiba Skurstenė, Sabina Repčenkienė ir daugelis kitų žinomų žmonių.

Grožio salono gimtadienyje žinomos moterys domėjosi rudens sezono šukuosenų tendencijomis

Grožio salono atidarymo akimirkos (Nuotr.: Audrius Dzimidavičius)
+64