4 fatališkos klaidos, kurias galite padaryti ankstyvame santykių etape

Pasimatymas
Pasimatymas

Tikriausiai jau žinote, koks sudėtingas būna pirmasis bendravimo su nauju partneriu etapas. Jūs vaikštote į pasimatymus, geriate kavą, kokteilius, jau patyrėte porą saldžių bučinių, bet vis dar neturite jokio supratimo, kaip toliau vystysis santykiai. Tai jus verčia per daug galvoti, be perstojo analizuoti ir abejoti savo vertingumu. Kokių klaidų dažniausiai pridaroma santykių pradžioje?

I klaida. Per daug analizavimo

Šis beveik neišvengiamas, tačiau žlugdantis įprotis gali viską sugadinti šiame bendravimo etape. Po nuostabaus pasimatymo jūs bėgate pas geriausią draugę (ar draugą) ir kelias valandas pasakojate ir gvildenate kiekvieną vakaro detalę. Perdėta smulkmenų analizė paskatins jus padaryti klaidingas išvadas, susidaryti neteisingą nuomonę apie tai, ko iš tikrųjų nėra. Pasistenkite per daug negalvoti apie susitikimą. Jūs puikiai praleidote laiką, todėl pasidžiaukite tokia patirtimi.

II klaida. Emocinė priklausomybė

Paprastai po įsimintinų pasimatymų žmonės būna linkę daryti dar vieną didelę klaidą. Tai yra emocinis prisirišimas ir priklausomybė. Jūs pradedate dažnai siųsti pranešimus, kyla abejonių, nepasitikite savimi. Norite žinoti kas, kur, kada ir kodėl. Kur yra partneris, su kuo, ką veikia? Reikia prisiminti, kuo buvote anksčiau, kol nebuvote sutikę šio žmogaus. Jūs gyvenote savą gyvenimą, turėjote draugų, darbą, laisvalaikio pomėgių, įsipareigojimų. Susikoncentruokite į šiuos dalykus ir liaukitės nuolat galvoti apie naują draugą, net jeigu jau įsimylėjote.

III klaida. Nereikalingi patarimai

Tai yra bjaurus įprotis, su kuriuo reikia kovoti. Nereikia bėgti pas draugus ir klausti jų patarimo, kaip jums elgtis toliau. Žinoma, draugai pažįsta mus gerai, bet kiekvienas žmogus savo gyvenimo problemas turi spręsti pats. O draugai gali visai netyčia pastūmėti mus judėti ne į tą pusę, kur mums reikia. Jie nedalyvavo jūsų pasimatyme, nepažįsta naujojo partnerio, todėl neprašykite jų patarimų. Klausykitės intuicijos. Ji vienintelė žino geriau už kitus.

IV klaida. Žaidimai

Bet kokie žaidimai – nepasitikėjimo pagrindas iš pat pradžių. Jie visą laiką temdys jūsų santykius, jeigu pastarieji vystysis toliau. Neeikvokite savo energijos ir pastangų žaidimams. Būkite sąžiningi, atviri, išlikite savimi. Jeigu esate intravertas, nebandykite elgtis kaip spontaniška seksuali išdykėlė ar alfa patinas. Jeigu nemokate įjungti viryklės, nemeluokite ir nesakykite, kad esate puikus kulinaras ar virėja. Leiskite partneriui suprasti, kad jūs esate iš tikrųjų, nes vis tiek kada nors jis išvys jūsų tikrąjį veidą. Prisiminkite, kad jūsų tikrasis „aš“ yra unikaliausia ir gražiausia jūsų kaip asmenybės dalis.