Tenisininkė S. Williams atskleidė, kodėl nešvęs dukters pirmojo gimtadienio

Serena Williams su dukrele Alexis Olympia
Serena Williams su dukrele Alexis Olympia
  © „Instagram“
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-08-29 09:31

Visame pasaulyje žinomos tenisininkės Serenos Williams ir jos vyro, tinklalapio „Reddit“ įkūrėjo Alexio Ohaniano dukra Alexis Olympia Ohanian Jr. rugsėjo 1 d. sulauks pirmojo gimtadienio. Bet sportininkės dukters šventė sutampa su itin svarbiu „U.S. Open“ teniso čempionatu, kuriame šiuo metu varžosi Serena. Portalas Eonline.com praneša, kad garsi pora nešvęs savo dukters gimtadienio.

Šios progos jie neminės ne tik todėl, kad S. Williams laukia svarbios varžybos. Tam didelę įtaką turi poros religiniai įsitikinimai.

„Olympia nešvęs gimtadienių, – spaudos konferencijos metu prasitarė sportininkė. – Mes esame Jehovos liudytojai, tad to nedarysime.“

Jehovos liudytojai nešvenčia ne tik gimtadienių, bet ir Kalėdų, Velykų ir kitų panašių švenčių. Ši religija teigia, kad tokie minėjimai „pykdo Dievą“. Be to, gimtadienių šventės turi pagoniškų šaknų ir, kaip teigia Jehovos liudytojų religija, „Biblija smerkia magijos, malonumų, dvasinių“ ir kitų panašių dalykų šventimą.

Pernai žurnalui „Vogue“ sportininkė prasitarė, ką jai religija reiškia iš tiesų: „Būti Jehovos liudytoja man labai svarbu, tačiau aš to niekada rimtai nepraktikavau ir neturėjau didelio noro tuo labiau pasidomėti. Alexis vaikystėje neidavo į jokią bažnyčią, tačiau jis labai mane palaiko ir visuomet stengiasi atsižvelgti į mano norus.“

Nors Alexis Olympia, kurią sportinininkė vadina tiesiog Olympia, neturės pirmojo gimtadienio šventės, tai nereiškia, kad mažylė nėra mylima. Nuo pat tos dienos, kai susilaukė dukrelės, Serena nebijo viešai kalbėti apie motinystės džiaugsmus ir rūpesčius.

„Kartais mane užvaldo labai liūdnos emocijos, jaučiuosi taip, lyg nieko negalėčiau padaryti, viskas klostosi ne taip, kaip turėtų ir aš norėčiau, – žurnalui „Vogue“ sakė moteris, socialiniuose tinkluose nevengianti pasidalyti kasdien jos gyvenime atsirandančiomis problemomis. – Tačiau aš labai stengiuosi būti gera mama.“


Serena Williams su dukrele

Serena Williams su dukrele© „Instagram“

Alfa.lt primena, kad tenisininkė S. Williams yra sakiusi, kad pastoti ne tik neplanavo, bet ir bijojo, mat 2011-aisiais jai buvo atlikta pėdos operacija, po kurios medikai diagnozavo ir plaučių emboliją.


Serena Williams/ Nuotr. Annie Leibovitz

Serena Williams/ Nuotr. Annie Leibovitz

Tenisininkė S. Williams atskleidė, kodėl nešvęs dukters pirmojo gimtadienio

Serena Williams su dukrele Alexis Olympia
+7