Retas atvejis Lietuvos futbole: atvykstančią „Sevillą“ pasitiks sausakimšos stadiono tribūnos

LFF stadionas
LFF stadionas
  © Edvard Blaževič
Alfa.lt
2018-08-10 15:11

Puikiai išvykos rungtynėse su „Sevilla“ pasirodęs Vilniaus „Žalgiris“ suviliojo ir Lietuvos futbolo aistruolius.

Po atkaklios ir garbingos kovos 0:1 Ispanijos grandui nusileidęs sostinės klubas išsaugojo viltis žengti į ketvirtą bei lemiamą UEFA Europos lygos atrankos etapą, o atsakomąsias rungtynes komandos žais jau po mažiau nei savaitės – ateinantį ketvirtadienį 20 val.

Nors dar vakar bilietus parduodančiame tinklalapyje Bilietai.lt buvo likę daugiau nei pusė laisvų LFF stadiono vietų, po sėkmingo Lietuvos vicečempionų pasirodymo Sevilijoje bilietai buvo iššluoti per pusdienį – popiet nebuvo likę nė vieno reguliaraus bilieto, o vienintelė likusi galimybė patekti į rungtynes – sumokėti 70 eurų bei mėgautis VIP vietos suteikiamais privalumais.

Pigiausi bilietai į kitos savaitės susitikimą kainavo 10 eurų – už tokią kainą galima buvo gauti vietą už vartų. Norint patekti į centrines tribūnas, reikėjo pakloti mažiausiai 15 eurų.

Toks žiūrovų susidomėjimas – itin retas atvejis Lietuvos futbole. „Žalgiris“ per pirmuosius du Europos lygos etapus į 5,5 tūkst. sirgalių talpinantį LFF stadioną sukviesdavo viso labo po kelis tūkstančius aistruolių, o susidomėjimas šios komandos A lygos rungtynėmis yra dar menkesnis.

reklama

Kiek aukštesnį lankomumą palaiko tik šalies čempionė Marijampolės „Sūduva“ – į šios komandos rungtynes su Belgrado „Crvena zvezda“ prieš kiek daugiau nei savaitę susirinko daugiau nei 4 tūkst. aistruolių. Pagerinti šį rezultatą bus siekiama ketvirtadienį, kai į Marijampolę žaisti atsakomųjų Europos lygos rungtynių atvyks Jūrmalos „Spartaks“. Pirmąjį šių komandų mūšį Rygoje suvalkiečiai laimėjo 1:0.