E. Ulanovas – apie skaudžią T. Honeycutto netektį, žaidimą prieš Ballus ir nemėgstamiausią areną Europoje

Edgaras Ulanovas
Edgaras Ulanovas
  © Edvard Blaževič
Alfa.lt
2018-07-24 19:14

Edgaras Ulanovas tęsia savo tradicijas bei dar sykį su sirgaliais bendravo tiesiogiai savo feisbuko paskyroje.

Kauno „Žalgirio“ puolėjas tokiu būdu į aistruolių klausimus atsakinėjo jau antrą kartą, o klausimų sulaukė labai įvairių – nuo domėjimosi krepšinio reikalais iki laisvalaikio užsiėmimų.

Pateikiame įdomiausius E. Ulanovo atsakymus tiesioginės transliacijos metu.

Apie „Žalgirio“ talento Gyčio Masiulio paskolinimą „Neptūnui“: „Jei atvirai, labai džiaugiuosi dėl Gyčio, kad jis galės tobulėti Klaipėdoje. Manau, jam tai yra labai reikalinga. Visi pernai matė, kad NKL pirmenybėse jis rinko tikrai gerą statistiką. Jam šis ėjimas bus į naudą, viskas yra jo rankose. Jei jis įgaus pasitikėjimo, treneris pamatys, ką Gytis gali gerai padaryti, šis sezonas gali būti labai svarbus ir padėti tolimesnei jo karjerai.

Apie lengvojo krašto puolėjo pozicijos žaidėją, prieš kurį rungtyniauti sunkiausia: „Labai sunku buvo rungtyniauti prieš Tylerį Honeycuttą, kuris, deja, ne taip seniai paliko mūsų pasaulį. Kažką iš jo mėgindavau išmokti, kadangi tai buvo vienas geriausių lengvųjų kraštų Europoje. Man patiko, kaip jis žaidė, kaip kovojo dėl kamuolių, kaip užsiėminėdavo pozicijas. Pavydėjau ir jo atletiškumo. Prieš jį žaisti buvo sunku.

Taip pat įdomu žaisti ir konkuruoti su Adamu Hanga. Sudėtinga žaisti prieš „Olympiakos“ žaidėjus – Kostą Papanikolaou ir Ioannį Papapetrou. Sunku žaisti prieš visus, bet įdomiausia su tais, kurie žaidžia gerose komandose ir turi garsius vardus.“

Apie dabartinį Eurolygos formatą: „Man patinka naujas Eurolygos formatas, bet labai nepatinka dvigubos savaitės, nuo kurių labai pavargstame. Žaisti antradienį ir ketvirtadienį arba trečiadienį ir penktadienį, o po to dar žaisti LKL čempionate būna labai sunku. Kelionės labai išsekina, reikia ruoštis intensyviai antradieniui, po to grįžti trečiadienį ir kitoms rungtynėms pasiruošti turi labai mažai laiko. Visos Eurolygos komandos yra labai geros, varžovai neįtikėtini ir kitą sezoną vėl bus taip pat.“

Apie Axelio Toupane’o perėjimą į „Olympiakos“: „Galiu palinkėti tik sėkmės. Jis priėmė tokį sprendimą, jis viską sprendžia pats. Visada reikės visiems apie tai galvoti, visi nori priimti geriausius sprendimus savo karjeroms. Tikiuosi, kad ir jis pasirinko teisingai.

Apie areną, kurioje rungtyniauti sunkiausia: „Kažkada Eurolygoje rungtyniavo Izmiro „Pinar Karšiyaka“ komanda, o jų arenoje žaisti buvo išties labai sunku. Visi sako, kad Belgrade sunku žaisti, bet taip nėra. Ten triukšmas toks didelis, kad galiausiai pradedi nebegirdėti nieko. Manau, sunkiausia žaisti yra „Olympiakos“ arenoje. Man nepatinka ta salė, labai sena. Lankai irgi seni, aplink vaizdas keistas, erdvu. Man žaisti ten labai nepatinka.

Apie Artūro Milaknio tritaškį rungtynėse su Stambulo „Fenerbahče“: „Tose rungtynėse aš nežaidžiau, bet kai komanda grįžo iš Turkijos, iškart jo paklausiau, ką ten buvo sugalvojęs. Jis atsakė manęs, jog buvo likę nedaug laiko, reikėjo mesti. Jis manė, kad rungtynės baigėsi ir reikia mesti su sirena. Tikrai komiška situacija, jei jis būtų neįmetęs, net neįsivaizduoju, kas būtų nutikę.“

Apie NBA komandą, kurioje norėtų žaisti: „Norėčiau žaisti Los Andželo „Lakers“ gretose. Jei pakviestų, būtų labai smagu. Tai yra mano mėgstamiausia komanda. Ne dėl LeBrono, bet dėl Kobes. Dabar ta komanda susilauks daug simpatijų, bet „Lakers“ palaikiau jau anksčiau.

Apie žaidimą prieš brolius Ballus: „Nepasakysiu, kad buvo sunku. Kai taip viskas išpūsta, savotišką įtampą vis tiek jauti, nes atvažiuoja kažkokie žmonės, kuriuos seka daug sirgalių. Jaudulys buvo, bet nebuvo labai sunku. Jie jauni, patirties Europoje daug neturi. Manau, kad jaunasis LaMelo kažką dar gali parodyti. Vyresniajam, LiAngelo, bus šiek tiek sunkiau.“