4 baimės, kurios sunaikina visus šansus susirasti tikrąją meilę

Vieniša
Vieniša

Įveikti baimes gali būti sunki užduotis. Iš tikrųjų daug vienišų moterų, kurios trokšta rimtų santykių ar ištekėti, bijo ryžtis tokiam reikšmingam žingsniui ir stipriai pamilti.

Vidiniai trukdžiai troškimui išsipildyti prasideda nuo tokių minčių:

*Aš pavargau būti viena ir užmigti viena. Ar pavyks man kada surasti savo antrąją pusę?

*Aš tikrai noriu santykių, bet man nuolat pasitaiko netinkami vyrai. K ą darau ne taip?

*Kodėl visi mano ryšiai baigiasi vienodai?

*Bijau, kad man lemta likti vienai.

*Noriu pasidalyti savo gyvenimą su kuo nors.

*Nenoriu grįžti į tuščius namus.

*Aš pavargau viską daryti viena, visi draugai turi savo gyvenimus.

Taip, tikrai dauguma vienišų žmonių nori dalintis gyvenimą su kuo nors, bet jiems sunku surasti tokį žmogų ir sukurti tvirtus santykius. Iš tiesų jie patys to nesupranta, ką jiems daro asmeninės baimės.

Štai 4 populiariausios vienišų moterų baimės, kurias reikia pirmiausia įveikti, o tik po to ieškoti tikros meilės.

1. Baimė prarasti save santykiuose

Galbūt jūs norite santykių, bet jūsų baimė ištirpti kito gyvenime visada ims viršų. Manote, kad teks paaukoti save dėl santykių? Manote, kad esate nepakankamai gera tokia, kokia esate, ir jums reikės taikytis prie kito reikalavimų ir poreikių, kad jus mylėtų? Jums nereikia to daryti. Kol taip galvosite, nesulauksite savo meilės.

2. Atstūmimo baimė

Jums jau teko patirti skausmą santykiuose? Daugumai iš mūsų teko. Bet jums yra kur kas svarbiau išvengti atstūmimo baimės, nei ieškoti naujos meilės. Santykiai gali sukelti skausmą. Kol neišmoksite išgydyti savo sužeistos širdies, tol jūs pati atstūminėsite meilę.

3. Baimė suklysti

Gal jūs esate per daug atsargi, nes bijote padaryti klaidą? Tokiu atveju jums reikia kruopščiai stebėti ir atkreipti dėmesį į pirmuosius požymius, kad galimas kandidatas į partnerius jums netinka.

4. Kitų nepalankaus vertinimo baimė

Kai moteris nesirūpina savimi, nemyli savęs, ji tampa nepastebima kitiems. Žmonės ima elgtis su ja taip, kaip ji elgiasi su savimi. Jeigu ignoruosite savo jausmus, kaltinsite, smerksite save, kritikuosite, neprisiimsite atsakomybės už savo jausmus, tai atstumsite nuo savęs kitus. Kai perleidžiate savo vertinimą kitiems, būna lengva priprasti prie minties, kad kažkas privalo mylėti jus taip, kaip jūs pati negalite mylėti savęs.

Šaltinis: Soulpost.ru