K. Meschino pripažino esanti maištininkė: mama net liepė nesirodyti namuose

Karolina Meschino
Karolina Meschino
  © Paulius Peleckis

Socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meschino pastaruoju metu kūrybinę saviraišką išliejo pakeitusi įvaizdį. Tamsias garbanas pakeitusi rožiniais it cukraus vata plaukais, mergina papasakojo, kad šiuo metu išgyvena išties naują laikotarpį.

Portalui Alfa.lt Karolina atskleidė, kodėl mama (verslininkė Asta Meschino – Red.) jai yra liepusi nesirodyti namuose ir kodėl jai kyla noras maištauti.

reklama

Neseniai kardinaliai įvaizdį pakeitusi mergina tvirtina, kad niekuomet nesijautė labiau savimi nei dabar. „Iš pradžių mano tėvai buvo labai prieš rožinius plaukus. Mama net sakė, kad namuose nesirodyčiau. Tačiau praėjo kelios dienos, ji mane akylai stebėjo ir galiausiai pritarė, kad man labai tinka. Ji net pajuokavo, kad turbūt su tokia plaukų spalva ir turėjau gimti“, – juokėsi Karolina.

Mergina atskleidė, kad apie tokį šokiruojantį perversmą svajojo jau seniai, tačiau vis pritrūkdavo drąsos. „Dar studijų laikais turėjau tokį įsivaizdavimą, kad vieną dieną imsiu ir padarysiu taip. Dabar mano gyvenime vyksta kažkokios savotiškos revoliucijos. Man atsibodo, kad aplinkiniai kažko tikisi iš manęs, o aš ir nenoriu niekam įtikti“, – pasakojo mergina.

K. Meschino teigė, kad dabar turi užtektinai ryžto elgtis taip, kaip nori. Mergina juokaudama sakė, kad net jei reikėtų nusiskusti plikai, tai padarytų, nes yra jauna ir dabar pats laikas juoktis iš gyvenimo. Ji neslepia –  nors ir yra užaugusi labai darnioje šeimoje, maištavimas nebuvo jai svetimas.

reklama

„Viešpatie, kiek aš visko buvau pridariusi. Su broliu šunybes krėtėme, maištavau, prieš srovę ėjau. Tuo metu atrodė, kad viską suprantu geriausiai, ir į jokias niekieno pastabas atsižvelgti nenorėjau. Tiesa, tėvams niekada nemeluodavau, bet vis tiek visuomet laikiausi savo įsitikinimų“, – sakė K. Meschino.


Margaritos Jakučinskaitės grožio salono atidarymas

Margaritos Jakučinskaitės grožio salono atidarymas© Paulius Peleckis

Viskas prasidėjo nuo tatuiruočių. Jų mergina dabar turi net trylika. „Man mama sakydavo, kad kai sueis man 18 metų, galėsiu daryti, ką panorėjusi. Tai tuo ir pasinaudojau, nors ir sakydavo paskui, kad geriau namuose net nesirodyčiau ir neskambinčiau“, – juokėsi ji.

K. Meschino taip pat paminėjo savo tėtį (italas verslininkas Antonio Meschino – Red.), kuriam dukros pasirinkimas nuolat keistis kartais atrodo gan juokingas. Mergina sutiko su mintimi, kad ji savo tėčiui gražiausiai atrodo natūrali. „Jūs pažiūrėkite į mano mamą. Minimalus makiažas ir visad surišti plaukai, būtent tokia ji gražiausia mano tėčiui, tad jis norėtų, kad ir aš taip atrodyčiau, bet matote, yra kitaip“, – rankomis skėsčiojo Karolina.

Socialinių tinklų žvaigždė yra beveik visuomet matoma su ryškiu makiažu. Blizgučiai ant akių, priklijuotos blakstienos, dailiai apvestos lūpos. Tačiau Karolina atskleidė, kad pati stengiasi dažytis kuo rečiau, jeigu tam nėra progos. Taip pat mergina pasidalijo puikiu veido odos priežiūros patarimu.

„Jau nuo dvylikos metų man mama uždraudė naudotis rankšluosčiu. Niekada juo nesivalau veido. Atrodytų, toks paprastas ir rutininis dalykas, tačiau ant jo kaupiasi visi mikrobai ir bakterijos, nuo kurių paskui išberia. Visada veidą valausi popieriniais rankšluostukais, skirtumas tikrai yra“, – patarė mergina.

K. Meschino taip pat patarė karštą vasaros sezoną neužmiršti drėkinti veido odos ir tinkamai ją valyti. Gražuolė tikino, kad viena didžiausių merginų klaidų yra eiti miegoti su makiažu. „Tiesa, jeigu man be proto patinka makiažas, viską nusivalau, bet pasilieku tik akis. Moku miegoti taip, kad net blakstienos neatsiklijuoja“, – koketiškai mirktelėjo ji.

reklama