Šaro norėję „Raptors“ rado, kuo užpildyti lietuvio vietą

Andrea Trinchieri
Andrea Trinchieri
  © SCANPIX
Alfa.lt
2018-07-06 19:53

Darbą Šarūnui Jasikevičiui siūliusi bei trenerio asistento Europoje ieškojusi Toronto „Raptors“ ekipa rado pagrindinį kandidatą užimti šią poziciją.

Pranešama, kad Nicką Nurse‘ą vyriausiuoju treneriu paskyrusi vienintelė NBA Kanados komanda siūlo darbą Andrea Trinchieri, kuris pavasarį po kelerių metų darbo buvo atleistas iš Bambergo „Brose“ ekipos vairininko posto.

Italas Vokietijoje praleido tris su puse sezono bei triskart iš eilės tapo šalies čempionu. Vis tik šiemet jo vadovaujama ekipa nepateisino vadovų lūkesčių Eurolygoje, o trenerį pakeitusi nelaimėjo ir Vokietijos čempionato bei prarado vietą stipriausiame žemyno krepšinio turnyre.

Prieš tai A. Trinchieri dirbo Kazanės „Uniks“, Kantu „Pallacanestro“ ir Milano „Armani Exchange“ ekipose. Metus jis vadovavo ir Graikijos rinktinei.

Iš pradžių Jono Valančiūno atstovaujama „Raptors“ pagrindiniu kandidatu užimti asistento iš Europos vietą laikė Š. Jasikevičių. Pirmiausia svarstęs Šarui siūlyti vyriausiojo trenerio postą, ekipos vadovas Masai Ujiri galiausiai išgirdo neigiamą atsakymą iš kauniečio, pasirinkusio toliau dirbti gimtojo miesto „Žalgirio“ klube.