Ar norint susitikinėti su T. Cruise‘u reikia dalyvauti atrankoje? S. Johansson pasakė tiesą

Tomas Cruise'as ir Scarlett Johansson
Tomas Cruise'as ir Scarlett Johansson
  © SCANPIX
Alfa Pramogos | Alfa.lt
2018-06-28 11:00

Visai neseniai pasklido gandai, jog norėdama susitikinėti su aktoriumi Tomu Cruise‘u (55), kiekviena būsima jo širdies draugė turėjo dalyvauti atrankoje. Aktorė Scarlett Johansson (33) atskleidė, jog jai nereikėjo to daryti, o jei vis dėlto tai būtų vienas iš reikalavimų, moteris nė už ką nebūtų savęs taip žeminusi.

„Mintis, jog bet koks žmogus, norėdamas susitikinėti su kitu asmeniu, prieš tai turi sudalyvauti atrankoje, yra labai žeminanti, – sakė ji. – Niekam neleisiu skleisti gandų, jog nesugebu pati nuspręsti, su kuo galiu susitikinėti, o su kuo – ne. Tik vyras, toks kaip Brendanas Tighe, sugalvotų tokią istoriją.“

Pasak šaltinių, šis aktorės S. Johansson pareiškimas viešumoje pasirodė po to, kai buvęs scientologas B. Tighe laidoje „Megyn Kelly Today“ pasakojo, jog jis neva buvo aktoriaus T. Cruise‘o Scientologijos apsaugos būrio nariu ir matė, kaip moterys, norėjusios užkariauti šios kino filmų žvaigždės širdį, dalyvavo tam tikrose atrankose.

Jis teigė, jog moterų vertinimai netyčia buvo atspausdinti jo spausdintuvu. Būtent taip jis apie tai sužinojo. B. Tighe teigė, jog S. Johansson jis prisimena tik todėl, jog jos vardas jam pasirodė kažkur girdėtas.

Scientologijos bažnyčia paneigė, jog B. Tighe buvo kaip nors susijęs su T. Cruise‘u.

„B. Tighe 2002–2009 m. buvo Scientologijos bažnyčios Vėliavų tarnybos organizacijos apsaugos darbuotojas ir naktinis sargas. Jis tik stebėjo vaizdo kameras, tikrai artimai nebendravo su T. Cruise’u, o darbo neteko dėl netinkamo pareigų vykdymo“, – apie tikrąjį B. Tighe darbą papasakojo Tarptautinės scientologijos bažnyčios atstovė Karin Pouw.

Ar norint susitikinėti su T. Cruise‘u reikia dalyvauti atrankoje? S. Johansson pasakė tiesą

Tomas Cruise'as ir Scarlett Johansson
+8