R. Lewandowskis po nesėkmės negailėjo karčių žodžių komandos draugams: aš buvau vienas

Robertas Lewandowskis
Robertas Lewandowskis
© SCANPIX

Lenkijos rinktinės lyderis Robertas Lewandowskis po nesėkmingai susiklosčiusių rungtynių su Kolumbija pažėrė kritikos komandos draugams.

Vakar įvykusioje H grupės dvikovoje Lenkija nusileido Kolumbijai rezultatu 0:3 ir prarado bet kokius šansus žengti į kitą etapą. R. Lewandowskis įsitikinęs, kad su šita Lenkijos komanda nebuvo galima nuveikti kažką gero šiame čempionate.

„Galbūt tai buvo viskas, ką mes galėjome padaryti šiose rungtynėse, – sakė lenkų žvaigždė. – Būkime atviri – juk pralaimėjome ne per plauką. Mes bandėme daryti, ką tik galime, bet šiam momentui to paprasčiausiai neužteko.“

Nors lenkams pirmenybėse nebuvo piešiamas pats šviesiausias scenarijus, jų patekimo į aštuntfinalį tikėjosi daugelis – H grupėje neženkliai stipresne komanda už Lenkiją laikyta tik Kolumbija. Vis tik kaimyninės Lietuvos šalies atstovai Rusijoje nusileido ir Senegalui, pralaimėdami jam pirmąjį susitikimą 1:2. Išgelbėti rinktinės nepavyko ir R. Lewandowskiui, kuris atrankos turnyre pelnė net 16 per 10 susitikimų, o čempionate dar nepasižymėjo nė sykio.

„Daugelis dalykų, kurie turėjo įvykti šiame čempionate, neįvyko. Aš buvau vienas... Mes kovojome, aš – kovojau. Dariau viską, ką tik galiu padaryti, tačiau kovos čia neužteko. Norint kažką pasiekti pasaulio čempionate privalai turėti kokybės komandoje, o mes jos turėjome labai mažai“, – skundėsi Miuncheno „Bayern“ puolėjas.

reklama

Lenkijos rinktinė savo paskutines rungtynes pasaulio čempionate sužais ketvirtadienį su japonais, tačiau šis susitikimas lemtingas bus tik Azijos šalies atstovams – lenkai net ir pergalės atveju veikiausiai grupėje liks paskutiniai.

reklama