Atkakliausios grupės lyderių mūšyje – rezultatyvios Japonijos ir Senegalo lygiosios

Japonija - Senegalas
2018-06-24 19:54

Bene atkakliausioje pasaulio futbolo čempionato H grupėje šįvakar sužaistas pirmasis antrojo turo susitikimas. Jame nugalėtojas nepaaiškėjo – Japonijos ir Senegalo rinktinės išsiskyrė taikiai 2:2.

Pirmajame ture netikėtas pergales prieš atitinkamai Kolumbiją ir Lenkiją pasiekusios komandos po šio mačo yra surinkusios po 4 taškus bei tęsia kovą dėl patekimo į aštuntfinalį. Mačo Jekaterinburge baigtis reiškia ir tai, kad vakarinėse rungtynėse pralaimėjusi rinktinė su viltimis patekti į kitą etapą turės atsisveikinti.

Pirmieji šiandien į priekį 11-ąją minutę išsiveržė senegaliečiai, kurių gretose kuriozišką įvartį pelnė didžiausias komandos žvaigždė Sadio Mane. Po jo komandos draugo smūgio kamuolį atrėmęs japonų vartininkas juo pataikė „Liverpool“ puolėjui į koją, o nuo šios jis įskriejo į vartų tinklą.

Vis tik dar pirmajame kėlinyje japonai sugebėjo išlyginti rezultatą. Takashi Inui 34-ąją minutę pelnė įvartį atlikdamas vos pirmąjį Japonijos rinktinės smūgį į vartų plotą, o nuo to laiko Azijos komanda perėmė ir iniciatyvą į savo rankas.

Daugiau pavojingų progų sukūrę japonai turėjo ne vieną progą pasižymėti, tačiau pirmieji ledus po pertraukos ir vėl pralaužė senegaliečiai. Gražų M'Baye Niango perdavimą „uždaręs“ Molla Wague'as smūgiavo tiesiai į vartus ir atrodė, jog likus apie 20 minučių iki mačo pabaigos atnešė Senegalui pergalę, tačiau vos po septynių minučių, 78-ąją min., po keitimo pasirodęs Keisuke Honda išlygino rezultatą ir išplėšė Japonai svarbų tašką.

Kitų šios grupės komandų, Kolumbijos ir Lenkijos, kurios prieš pirmenybių pradžią buvo laikomos H grupės favoritėmis, susitikimas prasidės 21 val.