Anglų puolimo mašina pervažiavo Panamą, visgi sugebėjusią pelnyti istorinį įvartį

Anglija - Panama
2018-06-24 16:53

Anglijos futbolo rinktinė iškovojo kol kas įspūdingiausią pergalę šiame pasaulio čempionate. Nuo pat susitiko pradžios jautį už ragų griebę anglai net 6:1 nušlavė Panamos rinktinė bei po dviejų turų dar nėra praradę taškų.

Garetho Southgate‘o auklėtiniai vien per pirmąjį kėlinį planetos pirmenybių debiutantams atseikėjo net penkis tikslius smūgius. Pirmasis varžovų vartininką 8-ąją minutę smūgiu galva nuginklavo Johnas Stonesas, o 22-ąją minutę vienuolikos metrų baudinį realizavo ir trečiąjį savo įvartį pirmenybėse pelnė Harry Kane‘as.

Visiškas Panamos futbolininkų subyrėjimas prasidėjo prieš pat pertrauką, kai anglai vos per 10 minučių pelnė tris įvarčius. Iš pradžių, 36-ąją minutę, puikiu smūgiu įvartį pelnė Jesse Lingardas, 40-ąją minutę antrą kartą po fantastiškai įžaisto baudos smūgio pasižymėjo J. Stonesas, o jau per pridėtą teisėjo laiką savo uždirbtą vienuolikos metrų baudinį realizavo tas pats H. Kane'as.

Po pertraukos Anglijos rinktinės atakos kiek nuslūgo, o šeštąjį įvartį savo komandai bei penktąjį asmeniškai pelnė H. Kane'as. Tiesa, šįsyk puolėjui labiau padėjo sėkmės faktorius, kadangi į puolėją pataikęs Rubeno Loftuso-Cheeko smūgiuotas kamuolys krito tiesiai į Panamos rinktinės vartus.

Vis dėlto kuo džiaugtis rungtynių pabaigoje turėjo ir pirmą kartą pasaulio čempionate žaidžiančios Panamos sirgaliai. Felipe Balloy'us po baudos smūgio išnaudojo anglų gynybos spragą ir nuginklavo varžovų vartininką, pelnydamas pirmąjį savo šalies rinktinės įvartį planetos pirmenybių istorijoje.

6 taškus per du mačus surinkę anglai pavijo Belgiją, su kuria ketvirtadienį kovos dėl pirmosios vietos G grupėje. Savo ruožtu Panama pirmąjį tašką sieks iškovoti mače su taip pat jų dar nepasiekusiais tunisiečiais.