„Danis Tattoo“: tai bus didžiausia tatuiruočių studija Baltijos šalyse

Danis Tattoo
Danis Tattoo
© Organizatoriai
Alfa.lt | Alfa.lt
2018-06-24 15:35

„16 metų pradėjau ieškoti savęs, mama pamatė, kad blaškausi, ir pasiūlė daryti tatuiruotes“, – „Gerose Bangose“ su Tomu Vėju pasakojo Danielius Djačkovas, studijos „Danis Tattoo“ įkūrėjas ir tatuiruočių festivalio „Memel Tattoo Convention“ sumanytojas.

reklama

Laidoje Danielius papasakojo apie tai, kuo šiandien gyvena tatuiruočių meistrai ir ko laukti šiųmetėje, jau trečioje, „Memel Tattoo“ konvencijoje.

„Pagal preliminarius skaičiavimus, konvencijoje dalyvaus apie šimtas tatuiruočių meistrų iš įvairių valstybių. Didelė delegacija estų, suomiai, latvių oldschoolinė studija, lietuviškų šaknų turintis australas, graikė, vienas žymiausių pasaulio meistrų iš Rusijos, lenkė, ispanai, vokietis ir kt.“, – pasakojo D. Djačkovas.

reklama

Tatuiruočių festivalis „Memel Tattoo Convention“ organizuojamas jau trečią kartą, ateityje organizatoriai ketina jį rengti ir kituose miestuose – Vilniuje ar Kaune. Pirmą kartą girdintiems apie tokio tipo festivalį D. Djačkovas aiškino, kad tai – tarsi didelė tatuiruočių studija, kurioje susirenka meistrai iš viso pasaulio.

„Principas toks pat: arba rezervuoji laiką iš anksto, arba ateini į konvenciją, pamatai laisvą meistrą – jis dažniausiai pateikia savo eskizus, kuriems teikia prioritetą, – jeigu kuris užkabina, vyksta derybos dėl kainos. Gali paprašyti, pavyzdžiui, tatuiruotę padaryti už 100 eurų, vakarienę ir du bokalus alaus“, – sakė tatuiruočių meistras.

reklama

Tatuiruočių festivalyje sukurtas mechanizmas, kad meistrai kuo labiau stengtųsi. Čia vyks konkursas, kuriame meistrai bus apdovanojami keturiolikoje kategorijų – kiekvieno dalyvio tatuiruotė dalyvaus konkurse. „Labiausiai čia laimi klientas“, – juokėsi D. Djačkovas.

„Memel Tattoo Convention“ šiemet vyks liepos 6–8 d. Klaipėdos „Kultūros fabrike“.

reklama