Meksika įveikė Pietų Korėją ir yra arti aštuntfinalio

Meksika įveikė Pietų Korėją ir yra arti aštuntfinalio
Meksika įveikė Pietų Korėją ir yra arti aštuntfinalio
© SCANPIX
EuroFootball.lt
2018-06-23 20:23

Rostove prasidėjo antrasis grupių etapo ratas F grupėje. Meksikos rinktinė, pirmose rungtynėse įveikusi Vokietiją, palaužė Pietų Korėjos komandą rezultatu 2-1.

Meksikos rinktinė aktyviau pradėjo rungtynes – Šiaurės Amerikos atstovai daugiau laiko praleido su kamuoliu, tačiau per pirmas dešimt minučių sukurti pavojingų progų nepavyko nei vieniems.

22-ąją minutę Pietų Korėją sukūrė savo pirmąją pavojingą ataką – Sonas Heungas-minas pasileido vienas prieš varžovus ir pavojingai smūgiavo link Gullermo Ochoa vartų.

24-ąją minutę Meksikos rinktinė sulaukė varžovų dovanėlės – Pietų Korėjos gynėjas sužaidė ranka savo baudos aikštelėje ir į jų vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Carloso Velos koja nesudrebėjo – Meksikos rinktinė po tikslaus saugo įvarčio įgijo įvarčio pranašumą.

Iškart po 11 metrų baudinio meksikiečiai buvo arti antrojo įvarčio – pavojingai iš maždaug 18 metrų smūgiavo Miguelis Layunas, tačiau į jo šūvį reagavo varžovų vartininkas.

reklama

Vėliau žaidimas tapo dar labiau atviresnis – pietų korėjiečiai bandė aštrinti savo atakas, o meksikiečiams nuo to atsirado vis daugiau erdvių pereinant iš gynybos į puolimą.

Per likusį pirmojo kėlinio laiką daugiau įvarčių žiūrovai neišvydo, todėl visa kova persikėlė į kitas 45 minutes.

Antrąjį kėlinį Pietų Korėjos futbolininkai pradėjo aktyviai – jie atliko ne vieną pavojingą smūgį iš toli, tačiau užtikrintai vartuose tvarkėsi meksikiečių vartininkas.

57-ąją minutę galingą smūgį į varžovų vartus atliko Andresas Guardado – į jo smūgį puikiu šuoliu reagavo vartų sargas.

65-ąją minutę Meksikos rinktinė nužudė varžovų viltis išsigelbėti šiose rungtynėse – greitą ataką surezgę meksikiečiai pasileido bėgti į priekį, o ten kamuolį sėkmingai priėmęs Javieras Hernandezas pasiuntė antrąjį įvartį į Pietų Korėjos vartus.

reklama

Per pridėtą laiką tikrą bombą į Meksikos rinktinės vartus pasiuntė Sonas Heungas-minas - jis iš maždaug 20 metrų paleido neatremiamą šūvį ir rezultatas tapo 2-0.

Per likusį pridėtą laiką Meksika atsilaikė ir šventė pergalę įvarčių pranašumu. Meksikiečiai po pergalės užsitikrino vietą aštuntfinalyje.

reklama

Meksika įveikė Pietų Korėją ir yra arti aštuntfinalio

Meksika įveikė Pietų Korėją ir yra arti aštuntfinalio