Iš partijos pašalinto M. Adomėno jau kurį laiką nematė kolegos: dingo ir iš Seimo

Mantas Adomėnas
Mantas Adomėnas
© Edvard Blaževič

Iš konservatorių partijos prieš daugiau kaip savaitę pašalinto Manto Adomėno pasigedo kolegos Seime – Tėvynės sąjungos Priežiūros komitetui priėmus griežčiausią sprendimą kolegos atžvilgiu, pastarąją savaitę su juo nepavyksta susisiekti nei žurnalistams, nei buvusiems kolegoms.

„Neteko (kalbėti su M. Adomėnu – aut. past.), tikrai negalėčiau net komentuoti, nes neįsivaizduoju, kur jis. Visi susirūpinę esame, bet tikimės, kad viskas gerai jam bus“, – Alfa.lt penktadienį sakė konservatorius Žygimantas Pavilionis.

reklama

Jo manymu, kolegos dingimas susijęs su pašalinimu iš partijos. „Žmogui buvo smūgis, gal ir netikėtas sprendimas, bet galbūt pamoka“, – sakė politikas.

Su M. Adomėnu Alfa.lt bandė susisiekti tris pastarąsias dienas iš eilės, tačiau jo telefonas iki šiol išjungtas.

Ketvirtadienį susisiekus su TS-LKD Priežiūros komiteto pirmininku Valdu Benkunksu, jis negalėjo atsakyti, ar M. Adomėnas dėl pašalinimo iš partijos kreipėsi į prezidiumą, kuris pagal nuostatus gali įpareigoti Priežiūros komitetą persvarstyti sprendimą.

reklama

„Neteko girdėti, reikėtų į sekretoriatą kreiptis arba paties M. Adomėno klausti“, – sakė V. Benkunskas.

M. Adomėnas iš konservatorių gretų pašalintas birželio 12 d., vadovaujantis žiniasklaidoje paskelbta politinės korupcijos bylos medžiaga ir paties Seimo nario paaiškinimais.

Naujienų portalo Delfi.lt prieš kelias savaites skelbtoje politinės korupcijos bylos medžiagoje M. Adomėnas pripažįsta gavęs „MG Baltic“ palaikymą dalyvauti TS-LKD pirmininko rinkimuose, kad atimtų balsų iš tuometinio kandidato Gabrieliaus Landsbergio, taip pat taręsis dėl finansinės paramos rinkimams bei Raimondo Kurlianskio buvęs įtikintas balsuoti už koncernui naudingas pataisas. Tiesa, pats M. Adomėnas tvirtino, kad, nepaisydamas verslininkų jam išreikštos paramos, sprendimą varžytis dėl partijos pirmininko posto 2015 m. jis priėmė pats, nešališkai.

reklama