Dar vienas pavojaus signalas iš Katalonijos: „Barcelona“ nusitaikė į B. Daviesą

Brandonas Daviesas
Brandonas Daviesas
© Paulius Peleckis
Alfa.lt
2018-06-22 11:47

Susitarimą su Kevinu Pangosu dar nesibaigus Lietuvos krepšinio lygos sezonui pasiekusi „Barcelona“ ėmė mesti tinklus ir ant dar vieno Kauno „Žalgirio“ lyderio.

Ispanijos žiniasklaida skelbia, kad katalonai rimtai susidomėjo Brandonu Daviesu, fantastiškai užbaigusiu sezoną bei tapusiu naudingiausiu LKL finalo serijos krepšininku. Pranešama, kad „Barca“ renkasi iš dviejų „centrų“ – B. Davieso ir Ispanijoje rungtyniaujančio ukrainiečio Artiomo Pustovyjaus.


Praėjusį sezoną „Žalgirį“ papildęs ir sunkiai Kaune įsivažiavęs B. Daviesas ryškiausiomis spalvomis sužydėjo tada, kai balandžio pradžioje pratęsė sutartį su Lietuvos čempionų klubu. Tapęs naudingiausiu Eurolygos ketvirtfinalių krepšininku jis buvo viena kertinių puikių „Žalgirio“ pasiekimų Eurolygoje figūrų, taip pat dominavo lemiamose LKL kovose.

Naujoji B. Davieso sutartis su „Žalgiriu“ galioja iki 2020 m., tačiau joje yra numatyta ir išpirkos tikimybė. Nors pats žaidėjas iškart po triumfo LKL finale tikino, kad į Kauną sugrįš ir kitą sezoną, kur kas didesnius pinigus nei apie 500 tūkst. eurų (tiek jis gaus Lietuvoje) pasiūlyti galinti „Barcelona“, panašu, yra rimtai nusitaikiusi į žalgirietį.

Kiek anksčiau buvo teigiama, kad B. Daviesu domisi ne tik stipriausios Europos komandos, bet ir NBA klubai. Amerikietis praeityje jau yra vilkėjęs Filadelfijos „76ers“ ir Bruklino „Nets“ marškinėlius, tačiau tuomet stipriausioje pasaulio lygoje įsitvirtinti jam nepavyko.

Katalonai dar birželio pradžioje pasiekė susitarimą ir su K. Pangosu. Nors oficialiai apie sutartį tarp kanadiečio ir „Barcelonos“ dar nepaskelbta, teigiama, kad per dvejus metus Barselonoje jis turėtų uždirbti apie 2 mln. JAV dolerių.

Tiesa, katalonai jau atsisakė minties kitam sezonui į ekipą prisivilioti Šarūną Jasikevičių. Kaip skelbėme vakar, „Barceloną“ ir kitąmet treniruos specialistas iš Serbijos Svetislavas Pešičius.

reklama