Seime – sveikinimai šviežiam tėveliui Petrui ir linkėjimai būti tikru vyru

Kolegos Seime pasveikino P. Gražulį
Kolegos Seime pasveikino P. Gražulį
© Stop kadras
Alfa.lt
2018-06-22 11:18

Ketvirtadienį netikėtai paaiškėjus, kad parlamentaras Petras Gražulis su jauna mergina susilaukė nesantuokinio vaiko, kilo didelis šurmulys.

Tema buvo aptarinėjama ne tik eilinių žmonių, bet tapo aktuali ir tarp Seimo sienų.

Penktadienį, parlamentarams susirinkus į neeilinį posėdį, politikai nepamiršo šios naujienos – konservatorė Agnė Bilotaitė posėdžio metu nusprendė pasveikinti kolegą ir palinkėjo būti „tikru vyru“.

„Petrai, būk tikras vyras, prisiimk ne tiktai materialinę atsakomybę, bet ir moralinę“, – rankose lankydama dovanėlę Seime sakė A. Bilotaitė.

reklama


Agnė Bilotaitė pasveikino Petrą Gražulį tapus tėvu (Gintaro Vaičekausko nuotr.)© „Facebook“


Dalis politikų šį sveikinimą palydėjo plojimais.

Pats „tvarkietis“ į šį A. Bilotaitės palinkėjimą sureagavo geranoriškai ir pasidžiaugė, kad konservatoriai pirmą kartą pagaliau jo nepeikė, o pasveikino.

„Labai noriu padėkoti konservatoriams. Visą laiką konservatoriai mane tiktai puola, niekina, žemina. Na, dabar pirmą kartą pasveikino. O Agnei palinkėčiau, kad ji gyventų santuokoje ir susituoktų“, – kolegei atrėžė P. Gražulis.

Primename, kad P. Gražulis ketvirtadienį pripažino su 31-erių palangiške Birute Navickaite šį pavasarį susilaukęs vaiko. Moteris sako sulaukusi politiko spaudimo pasidaryti abortą.

Parlamentaras su buvusia žmona Raminta turi keturis vaikus.

reklama

Seime – sveikinimai „šviežiam“ tėveliui Petrui ir linkėjimai būti tikru vyru

Kolegos Seime pasveikino P. Gražulį
+11