Agonija tęsiasi: visiškai subyrėjusią Argentinos rinktinę sudaužė kroatai

Argentina - Kroatija
2018-06-21 22:54

2014-ųjų pasaulio futbolo čempionato finalininkai Argentinos futbolininkai ir toliau grimzta pirmenybėse Rusijoje.

Blankų žaidimą demonstravę ir mačo pabaigoje visiškai subyrėję Jorge Sampaoli auklėtiniai Žemutiniame Naugarde vykusiame susitikime net 0:3 nusileido Kroatijai ir po dviejų turų lieka iškovoję vos 1 tašką.

Pirmajame susitikime gero žaidimo nepademonstravusi Argentina taip pat liko be pergalės, kai 1:1 sužaidė su islandais, tačiau šįvakar jų pasirodymas gausiai į Rusiją plūdusius aistruolius turėjo nuvilti dar labiau.

Pirmąjį įvartį kroatai pelnė 53-iąją minutę, kai siaubingą klaidą padarė vartininkas Willy Caballero. 36-erių žaidėjas tiesiog atidavė kamuolį Ante Rebičiui, kuris gražiu smūgiu dešine koja smeigė įvartį į argentiniečių vartus.

Šis epizodas, panašu, galutinai demoralizavo Pietų Amerikos ekipą. 80-ąją minutę fantastišku smūgiu iš už baudos aikštelės ribų įvartį pelnė Luka Modričius, o argentiniečių triuškinimą užbaigė Ivanas Rakitičius.

Su pralaimėjimu sunkiai susitaikę argentiniečiai antrajame kėlinyje pasižymėjo ir itin grubiu žaidimu. Bene labiausiai išsiskyrė Nicolaso Otamendi poelgis, kai po Javiero Mascherano pražangos prieš I. Rakitičių jis spyrė kamuolį kroatui į galvą. Vis dėlto už tokį nešvarų epizodą argentinietis buvo nubaustas tik geltona kortele. Iš viso rungtynėse buvo parodytos septynios geltonos kortelės.

Blankiai šiame susitikime atrodė ir Lionelis Messi. Vienuolikos metrų baudinio mače su islandais nerealizavęs puolėjas šįsyk per visą mačą nė sykio nesmūgiavo į vartus bei didžiąją rungtynių dalį buvo visiškai atkirstas nuo komandos draugų.

Tiesa, net ir pralaimėję šiandien argentiniečiai išsaugojo ganėtinai neblogus šansus žengti tolyn. Paskutinėse rungtynėse su Nigerija jiems gali pakakti pergalės, tiesa, nuo šiol jau ne viskas priklausys vien tik J. Sampaoli auklėtinių.

Savo ruožtu 6 taškus iš tiek pat galimų surinkę kroatai įsitvirtino D grupės viršūnėje bei po rytojaus rungtynių tarp Islandijos ir Nigerijos futbolininkų gali užsitikrinti pirmąją vietą dar likus vienam turui iki grupių etapo pabaigos.