Nepaisant iššvaistytos persvaros, Danijos rinktinė atsidūrė per žingsnį nuo kito etapo

Danija - Australija
2018-06-21 16:56

Danijos rinktinė – viena koja kitame etape. Anksti į priekį išsiveržę danai C grupės rungtynėse 1:1 sužaidė su Australijos futbolininkais ir iškovoję 4 taškus bent jau iki vakaro rungtynių pakilo į pirmąją vietą.

Pirmajame susitikime 1:0 Peru rinktinę įveikę skandinavai dar labiau priartėti prie aštuntfinalio gali jau šįvakar, kai Prancūzija susitiks su tais pačiais Pietų Amerikos atstovais.

Savo ruožtu australai po dviejų susitikimų turi surinkę 1 tašką ir tolyn žengti gali tik iškovoję pergalę prieš Peru paskutiniajame ture bei sulaukę palankių rezultatų kituose pirmenybių stadionuose.

Susitikimą gerokai aktyviau pradėjo Danijos rinktinė, jau 7-ąją minutę surengusi įvarčiu pasibaigusią ataką. Nicolai Jorgensenas atliko puikų perdavimą pažeme, o varžovų vartininką Matthew Ryaną nuginklavo danų žvaigždė Christianas Eriksenas.

Skandinavijos atstovai iniciatyvą savo rankose laikė ir likusią pirmojo kėlinio dalį, tačiau neišnaudoję dar kelių progų prieš pertrauką jau patys turėjo traukti kamuolį iš savų vartų. Yussufas Poulsenas baudos aikštelėje ranka blokavo australų smūgį, o jau antrąjį vienuolikos metrų baudinį čempionate realizavo australų kapitonas Mile Jedinakas. Arbitras smūgį nuo 11 metrų žymos paskyrė po vaizdo arbitrų (VAR) peržiūros.

Danų vartininkui Kasperui Schmeicheliui, legendinio Peterio Schmeichelio sūnui, tai buvo pirmas praleistas įvartis po devynerių „sausų“ rungtynių vilkint nacionalinės komandos marškinėlius.

Antrajame kėlinyje progų komandos turėjo ne mažiau nei pirmajame, tačiau pasižymėti nė vienai iš jų nepavyko ir rinktinės pasidalijo po tašką.