„Tvarkiečių“ pirmininkas nesusitvardė: P. Gražulį išvadino menkysta ir siūlo šalinti jį iš partijos
Papildyta P. Gražulio komentaru

P. Gražulis ir R. Žemaitaitis
P. Gražulis ir R. Žemaitaitis
© Alfa.lt fotomontažas
BNS
2018-06-21 14:26

„Tvarkos ir teisingumo“ pirmininkas Remigijus Žemaitaitis nesantuokinio vaiko susilaukusį Petrą Gražulį ketvirtadienį pavadino menkysta ir pasiūlė mesti jį iš partijos.

Jis tvirtino, kad P. Gražulis turi ir daugiau nesantuokinių vaikų.

„Aš manau, kad atėjo eilė šalinti jį iš partijos, nes bet kokiam vyrui nedovanotinas yra dalykas kolioti motiną įvairiausiais žodžiais, vadinti turgine, valkata ir visaip kitaip. Jokiam vyrui neleidžiama liepti darytis abortą ir už tai siūlyti pinigų, o paskui dar drįsti meluoti“, – BNS sakė R. Žemaitaitis.

„Tiesiog jis yra menkysta“, – pridūrė partijos pirmininkas.

Politikas tvirtino, kad P. Gražulis turėtų atsistatydinti ir iš Seimo: „Tiesiog tai yra toks mažas žemo intelekto parazitėlis, kuris kelia gėdą politikai ir gėdą Seimui.“

reklama

R. Žemaitaitis teigė artimiausiu metu pasiūlysiantis „Tvarkos ir teisingumo“ prezidiumui pašalinti P. Gražulį iš partijos.

„Atrodo, kad čia ne pirmas vaikas jo nesantuokinis, jis jų turi ne vieną. Tik tiek gal vienom mokėdavo, kitom nemokėdavo, kita moteriškė neapsikentusi yra į Airiją išvažiavusi su dukra“, – kalbėjo „tvarkiečių“ lyderis.

P. Gražulis partijos pirmininko pareiškimų apie galimus kitus nesantuokinius vaikus nekomentavo.

„Jo klauskite. Jis daugiau visko apie visus žino. Tegu žiūri geriau savęs, kaip vežė kontrabandinį kurą, prekiavo iš Kaliningrado, kaip jis su Šilutės policija tuo kuru pilstėsi, kodėl jam neiškėlė baudžiamosios bylos ir pan.“, – BNS sakė Seimo narys.

Jis teigė neketinantis pats trauktis iš „Tvarkos ir teisingumo“: „Tegu išmeta geriau. Žemaitaičiui bus daugiau džiaugsmo.“

reklama

P. Gražulis ketvirtadienį pripažino su 31-erių palangiške Birute Navickaite šį pavasarį susilaukęs vaiko. Moteris sako sulaukusi politiko spaudimo pasidaryti abortą.

Parlamentaras su buvusia žmona Raminta turi keturis vaikus.

reklama

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB BNS sutikimo draudžiama.