D. Motiejūnas – apie savo situaciją rinktinėje: šitas klausimas turėtų būti D. Adomaičiui

D. Motiejūnas ir D. Adomaitis
D. Motiejūnas ir D. Adomaitis
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa.lt
2018-06-21 14:20

Donatas Motiejūnas ir kitam sezonui lieka žaisti Kinijoje, kur atstovaus tai pačiai komandai, kaip ir pastarąjį sezoną.

Pranešama, kad lietuviui Šandongo ekipa mokės net 100 tūkst. dolerių per savaitę.

Kalbėdamas su žurnalistais jaunimo stovykloje D. Motiejūnas sakė, kad sprendimą pasilikti žaisti ten pat paskatino ir pasikeitusios Kinijos krepšinio federacijos taisyklės, todėl reikėjo apsispręsti, o pasiūlymas buvo iš tiesų patrauklus visomis prasmėmis.

„Galvojau tikrai ilgą laiką, man ji siūlė sutartį dar nesibaigus sezonui, bet dėl Kinijos taisyklių pasikeitimo priėmiau sprendimą, kad geriau gal nelaukti, nes po to dar didesnių problemų gali iškilti, tai pasirinkau, kas pažįstama, kur esu žaidęs ir kur jaučiuosi patogiai“, – sakė puolėjas.

Paklaustas, kokia situacija yra su D. Motiejūnu ir Lietuvos rinktine, krepšininkas sakė, kad to reikėtų klausti tų, kas kviečia žaidėjus prisijungti prie komandos. Pats D. Motiejūnas tikina, jog mielai žaistų už savo šalį.

reklama

„Šitas klausimas D. Adomaičiui. Aš nesulaukiau jokio kvietimo. Jaučiuosi gerai, aš sportuoju čia, padedu vaikams, ruošiuosi kitam sezonui. Ko daugiau reikia?“ – į diskusijas dėl rinktinės reikalų nebuvo linkęs leistis krepšininkas.

D. Motiejūno teigimu, jis yra tik žaidėjas, ir jo darbas yra važiuoti žaisti, jei tik yra kviečiamas. To šį kartą nėra, todėl klausti apie tai reikėtų atsakingų žmonių.

„Norėčiau, bet šiuos klausimus teikite žmonėms, kurie atsakingi už tai. Aš esu žaidėjas, mano darbas yra važiuoti, jeigu kviečia, arba nevažiuoti. Nekvietė, tai nevažiuoju. Viskas paprasta“, – sakė D. Motiejūnas.

reklama