Zarasuose pirkėjams duris atvėrė atnaujinta „Maximos“ parduotuvė

Maxima
Maxima
© Organizatoriai
Alfa.lt
2018-06-21 12:44

Šiandien duris atvėrė atnaujinta lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ parduotuvė Zarasuose, įsikūrusi Savanorių g. 18. „X“ formato parduotuvėje pirkėjų lauks platus maisto ir buitinių prekių pasirinkimas, o atidarymo proga – ir daugybė nuolaidų. Į parduotuvės atnaujinimą investuota 416 tūkst. eurų bei sukurta 16 darbo vietų.

„Po atnaujinimo duris atvėrusi „Maxima“ zarasiškius pasitiks maloniais šviežiai keptų bandelių ir kruasanų kvapais. Parduotuvėje įrengta nauja kepimo įranga, taip pat atnaujinta visa prekybos sistema. Zarasuose duris vėl atvėrusioje parduotuvėje atsisakyta kieto kuro šildymo įrangos ir pereita prie aplinkai draugiškos šilumos siurblių sistemos. Pirkėjus taip pat skatinsime būti socialiai atsakingais ir rūšiuoti – parduotuvės prieigose jie galės patogiai naudotis nauju taromatu“, – sako „Maximos“ operacijų vadovė Irtautė Ščerbavičienė.

reklama

Prekybinis parduotuvės plotas išaugo 20 kv. m ir dabar siekia apie 250 kv. m. Savanorių g. esančios Zarasų „Maximos“ atnaujinimo darbai prasidėjo šių metų kovo viduryje ir buvo užbaigti per tris mėnesius. 

Parduotuvės patalpose pirkėjai ras ne tik platų maisto prekių asortimentą, bet ir buities, higienos, kosmetikos priemonių. Atsinaujinusios parduotuvės lankytojai galės naudotis nemokamu ir sparčiu belaidžio interneto ryšiu. Parduotuvė įsikūrusi patogioje miesto vietoje, netoli autobusų stoties. Jos prieigose įrengta ir automobilių stovėjimo aikštelė.

Kaip jau įprasta, naujai atidarytoje parduotuvėje pirkėjų lauks nuolaidos ir puikūs pasiūlymai. Visos nuolaidos skelbiamos specialiame akcijos laikraštyje ir www.maxima.lt. Specialių pasiūlymų ir nuolaidų sąrašas labai platus, jame – vaisiai ir daržovės, šviežia mėsa ir mėsos gaminiai, pieno produktai, buitinė chemija ir daugelis kitų prekių. Pasiūlymai galios iki birželio 24 d. imtinai. Taip pat net iki liepos 21 d., perkant šioje parduotuvėje su „Ačiū“ kortele, į ją grįš net 5 proc. nuo pirkinių sumos.

reklama

Zarasuose pirkėjams duris atvėrė atnaujinta „Maximos“ parduotuvė

Maxima
+1