Pristatytas naujas sportiškas sedanas „Volvo S60“
Pirmasis švedų modelis, pagamintas JAV

Alfa.lt
2018-06-21 08:46

Šiandien „Volvo Cars“ pristatė naują vidutinio dydžio „Premium“ klasės sportišką sedaną „Volvo S60“. Jo pasaulinė premjera sutapo su pirmosios „Volvo Cars“ gamyklos atidarymu JAV, Čarlstone, kur bus gaminami šis ir kiti „Volvo“ modeliai.

reklama

„Naujasis „S60“ yra vienas įspūdingiausių kada nors sukurtų „Volvo“ automobilių, – sako Håkanas Samuelssonas, „Volvo Cars“ prezidentas ir vykdomasis direktorius. – Tai tikras automobilis vairuotojui, kuris dar labiau sustiprins mūsų pozicijas JAV ir Kinijoje bei užtikrins dar didesnį „Volvo Cars“ augimą.“

Naujasis „Volvo S60“ yra pirmasis gamintojo automobilis, kuris nebebus siūlomas su dyzeliniu varikliu, taip pabrėžiant kompanijos įsipareigojimą vietoje tradicinių vidaus degimo variklių diegti pažangias elektrines pavaras. 2017 m. „Volvo Cars“ tapo pirmuoju pasauliniu automobilių gamintoju, paskelbusiu, kad nuo 2019 m. visi nauji kompanijos automobiliai turės elektros pavarą.

reklama

Naujas „Volvo S60“ siūlomas su dviem benzininiais varikliais su turbina ir elektros kompresoriumi bei iš tinklo įkraunama hibridine sistema: tai „T6 Twin Engine AWD“ iš tinklo įkraunamas hibridas, pasiekiantis 340 AG, ir daug apdovanojimų pelnęs 400 AG (nurodyti JAV duomenys) „T8 Twin Engine AWD“ iš tinklo įkraunamas hibridas. Taip pat galima rinktis ir modelius su benzininiais T5 ir T6 varikliais.

„Aktyvi pakaba ir pasirenkami važiavimo režimai suteikia puikią automobilio kontrolę ir įspūdingas važiavimo savybes, todėl tai yra automobilis autentiškų ir tikrų vairavimo potyrių išsiilgusiam vairuotojui, – sakė Henrikas Greenas, „Volvo Cars“ Tyrimų ir plėtros padalinio viceprezidentas. – Naujajame „S60“ panaudojome pripažintas 90-os ir 60-os serijos automobilių technologijas, todėl galime drąsiai teigti, kad sukūrėme vieną geriausių sportinių sedanų rinkoje.“

reklama

Naujasis „Volvo S60“ turi tą pačią „Volvo“ SPA platformą, saugumo įrangą ir multimedijos sistemą kaip ir šiemet debiutavęs „V60“ universalas, taip pat aukščiausios klasės 90-os serijos modeliai bei daug apdovanojimų pelnęs „XC60“ – visi šie automobiliai per saugumo bandymus įvertinti aukščiausiais balais ir yra vieni saugiausių automobilių pasaulyje.

Kaip ir visi pagal naująją filosofiją sukurti „Volvo“ modeliai, šiandien pristatytas „S60“ yra aprūpintas „City Safety“ sistema su automatinio stabdymo technologija, padedančia vairuotojui išvengti susidūrimo, be to, ši sistema yra vienintelė pasaulyje, atpažįstanti pėsčiuosius, dviratininkus ir stambius gyvūnus. Taip pat pirmą kartą pasaulyje vidutinės klasės automobilių segmente ji pati stabdo, kai reikia išvengti priešpriešinio susidūrimo.

Papildomai užsakoma „Pilot Assist“ sistema, padedanti vairuoti, įsibėgėti ir stabdyti, važiuojant iki 130 km/val. greičiu, buvo atnaujinta, užtikrinant tikslesnį posūkių įveikimą. „Volvo S60“ taip pat padeda išvengti nuvažiavimo nuo kelio, priešpriešinio susidūrimo ir turi kitas pagalbines vairavimo sistemas, o perspėjimo apie iš šono atvažiuojančius automobilius su automatiniu stabdymu sistema dar labiau padidina automobilio keleivių ir kitų eismo dalyvių saugumą.

Pirmoji „Volvo Cars“ gamykla JAV

reklama

Naujas „Premium“ vidutinės klasės sportiškas sedanas „Volvo S60“ bus gaminamas pirmojoje JAV „Volvo Cars“ gamykloje, kuri atidaryta Čarlstone, Pietų Karolinoje. Nuo 2021 m. čia bus pradėtas gaminti ir naujos kartos „Premium“ SUV „Volvo XC90“, o automobiliai bus skirti vietinei rinkai ir eksportui.

Ši moderni gamykla Pietų Karolinoje yra pastatyta įgyvendinant „Volvo Cars“ globalios gamybos strategiją – įmonė turi dvi gamyklas ir variklių surinkimo liniją Europoje, tris automobilių gamyklas Kinijoje, taip pat surinkimo linijas Indijoje ir Malaizijoje.

„Volvo Cars“ į gamyklą investuoja maždaug 1,1 mlrd. JAV dolerių ir čia bus sukurta apie 4000 darbo vietų. Pasiekus numatytą pajėgumą, per metus gamykloje bus pagaminama iki 150 000 automobilių.

reklama

Pristatytas naujas sportiškas sedanas „Volvo S60“

Volvo S60
+7