LKL nuleidžia sezono uždangą: finalo MVP tapo B. Daviesas, paskelbtas simbolinis penketukas

Simbolinis LKL sezono penketukas
Simbolinis LKL sezono penketukas
© Stop kadras
LKL | Alfa.lt
2018-06-20 19:35

Vilniuje nuleista jubiliejinio 25-ojo „Betsafe–LKL“ sezono uždanga.

Daugiausia prizų atiteko čempionais tapusiems „Žalgirio“ krepšininkams. Finalo serijoje dominavęs Brandonas Daviesas paskelbtas naudingiausiu finalo serijos žaidėju, komandą į viršūnę atvedusį Šarūną Jasikevičių žurnalistai išrinko geriausiu metų treneriu.

Geriausiu sezono užsieniečiu pripažintas Kevinas Pangosas – tokį apdovanojimą jam skyrė LKL klubų direktoriai.

K. Pangosas ir B. Daviesas ant scenos lipo po du kartus – jie įtraukti į simbolinį „Betsafe–LKL“ sezono penketuką, kurį sudarė LKL klubų treneriai ir LKL administracija.

Penketuke taip pat – „Šiaulių“ gynėjas Donatas Sabeckis, Vilniaus „Lietuvos ryto“ puolėjas Rokas Giedraitis ir Klaipėdos „Neptūno“ puolėjas Edgaras Želionis.

reklama

Sidabro medaliai ir taurė įteikti „Lietuvos ryto“ komandai. Šios ekipos gynėjas Chrisas Krameris pripažintas geriausiai besiginančiu lygos žaidėju – šios kategorijos nugalėtoją rinko patys lygos krepšininkai.

Bronzą pelnę „Neptūno“ krepšininkai atsiėmė ir trečiai vietai skirtą taurę, ją iškėlė Tomas Delininkaitis – jis renginyje pavadavo kapitoną Simą Galdiką, kuris negalėjo atvykti. „Neptūno“ žaidėjas Renaldas Seibutis išrinktas kaip garbingiausias lygos krepšininkas – šioje kategorijoje nugalėtoją rinko lygos teisėjai.

„Šiaulių“ atstovai į namus grįš su gausybe apdovanojimų. Be D. Sabeckio, patekusio į simbolinį penketuką, ant scenos lipo šios komandos aukštaūgis Laurynas Birutis – jis pripažintas ne tik geriausiu reguliariojo sezono žaidėju, bet ir geriausiu jaunuoju (iki 21 metų) krepšininku.

Be to, lyga ir klubų direktoriai išrinko „Šiaulius“ kaip labiausiai patobulėjusią sezono organizaciją, o komandos trenerį Antaną Sireiką DELFI skaitytojai įvardijo kaip džentelmeniškiausią asmenį – treneriui skirta „Volfas Engelman“ skirta nominacija „Už džentelmeniškumą sporte ir gyvenime“.

Per ceremoniją apdovanotas ir Tomas Jasevičius, kuris pripažintas geriausiu „Betsafe–LKL“ sezono teisėju.

„Betsafe–LKL“ sezonas baigėsi „Žalgirio“ pergale 4-1 finale prieš „Lietuvos rytą“, kauniečiai čempionais tapo 20-ą kartą.

Naujasis „Betsafe–LKL“ sezonas prasidės rugsėjį. Liepą per licencijavimo procesą turėtų paaiškėti, kurios komandos kitą sezoną kausis aukščiausiame šalies divizione.

reklama

LKL nuleidžia sezono uždangą: finalo MVP tapo B. Daviesas, paskelbtas simbolinis penketukas

Simbolinis LKL sezono penketukas
+48