D. Sabonis norėtų sekti tėvo pėdomis ir karjerą užbaigti „Žalgiryje“

LKL čempionato finalo serijos rungtynės: Žalgiris - Lietuvos rytas
LKL čempionato finalo serijos rungtynės: Žalgiris - Lietuvos rytas
© Edvard Blaževič
zalgiris.lt
2018-06-20 12:25

Pirmadienį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai 20-ąjį kartą klubo istorijoje ir 8-ąjį sykį iš eilės laimėjo Lietuvos krepšinio lygos čempionų titulą. Čempionais kauniečiai tapo penktose finalo serijos rungtynėse „Žalgirio“ arenoje įveikę Vilniaus „Lietuvos rytą“.

Rungtynių užkulisiuose bei po dvikovos tarp čempionų nardė ir „Žalgirio TV“ laidų rubrikos #TimeOutŽalgiris komanda su laidos vedėja Dalia Belickaite priešakyje.

reklama

Arenoje sutikti sirgaliai dar rungtynių metu turėjo įvardyti, su kuriuo iš žalgiriečių labiausiai norėtų atšvęsti LKL čempionų titulą. Tarp populiariausių atsakymų – Kevino Pangoso, Pauliaus Jankūno, Antano Kavaliausko ir Šarūno Jasikevičiaus pavardės.

Tarp žiūrovų D. Belickaitė sutiko ir pakalbino du stipriausioje planetos krepšinio lygoje – NBA –rungtyniaujančius lietuvius Domantą Sabonį ir Joną Valančiūną.

„Kevinas Pangosas – mano draugelis, todėl noriu, kad šiandien „Žalgiris“ laimėtų. Su Kevinu metus žaidėme Gonzagoje, jis man kaip brolis, – kalbėjo K. Pangoso marškinėliais apsirengęs D. Sabonis. – Stebėjau visas „Žalgirio“ rungtynes per EuroLeague.tv. Labai geras sezonas, jeigu laimės šiandien, bus perfect (liet. puiku).“

reklama

Domanto tėtis Arvydas Sabonis profesionalo karjerą užbaigė ten, kur ją ir pradėjo – „Žalgiryje“. Ar Domantas nenorėtų pasekti tėčio pėdomis ir bent sezoną sužaisti „Žalgiryje“?

„Būtų labai smagu pabaigti karjerą Kaune, bet viskas priklauso nuo ateities. Norėčiau“, – teigė Domantas.

Praėjusių metų LKL finalo serijoje Roberto Javtoko marškinėlius vilkėjęs J. Valančiūnas šįkart ir vėl stebėjo LKL finalo kovas.

„Kartais faina pasėdėti ir pažiūrėti krepšinį be tiek emocijų daug, be prakaito, be streso. Gera pažiūrėti, – teigė J. Valančiūnas. – Žinojau, kad „Žalgiryje“ surinkti tikrai geri vyrukai. Treneris – labai pajėgus. Šį sezoną „Žalgiris“ išdarinėjo puikius dalykus, buvo malonu žiūrėti. Stebėdavau „Žalgirio“ žaidimą ir Toronte.“

J. Valančiūnas, paklaustas, ar jau septintąjį LKL čempioną žiedą iškovojęs Artūras Milaknis yra geresnis už 6 NBA žiedus turintį legendinį Michaelą Jordaną, nepasimetė.

„Aišku, kad Milaknis. Kas čia per klausimas? Net nežinau tokio Jordano“, – juokėsi Jonas.

reklama