D. Adomaitis pasirinko sudėtį vasaros „langams“: atsisakė gynėjo ir jaunojo talento

LKF spaudos konfernecija
LKF spaudos konfernecija
© Edvard Blaževič
Alfa.lt
2018-06-20 12:20

Lietuvos rinktinės treneris Dainius Adomaitis atrankos į pasaulio krepšinio čempionatą vasaros „langų“ periodams pasirinko galutinę sudėtį.

Šį kartą treneris nusprendė atsisakyti „Lietuvos ryto“ gynėjo Mindaugo Girdžiūno ir LKL visą sezoną žibėjusio, jau su Kauno „Žalgiriu“ siejamo Lauryno Biručio paslaugų.


Mindaugas Girdžiūnas© FIBA

Galutiniame rinktinės sąraše – ir ryškiausių mūsų krepšinio žvaigždžių pavardės: Jonas Valančiūnas, Domantas Sabonis ir Mindaugas Kuzminskas.


Laurynas Birutis© Fotodiena.lt

Galutinis rinktinės sąrašas: Lukas Lekavičius, Mantas Kalnietis, Renaldas Seibutis, Marius Grigonis, Adas Juškevičius, Jonas Mačiulis, Mindaugas Kuzminskas, Rokas Giedraitis, Eimantas Bendžius, Domantas Sabonis, Martynas Echodas, Artūras Gudaitis, Jonas Valančiūnas.

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė sėkmingai pradėjo atrankos etapą. C grupės rungtynėse lapkričio mėnesį Kosove įveikė vietos rinktinę (99:61) ir namuose nugalėjo Lenkijos ekipą (75:55). Vasario mėnesį Klaipėdoje buvo įveikta Vengrijos komanda (80:75) ir dar kartą nugalėta Kosovo rinktinė (106:50). Nacionalinė ekipa jau užsitikrino vietą kitame etape ir dabar kaunasi dėl geresnės pozicijos turnyro lentelėje. D. Adomaičio auklėtiniai šiuo metu žengia pirmoje vietoje ir kitame etape susikaus su D grupės komandomis.

Lietuviai birželio 28 d. (19 val. vietos laiku) Gdanske susikaus su Lenkijos rinktine, o liepos 1-ąją (20 val. vietos laiku) Budapešte žais prieš Vengrijos ekipą.

reklama