Tiesioginiame eteryje – priekabus futbolo sirgaliaus išpuolis prieš žurnalistę: puolė bučiuoti ir čiupo už krūtinės

Tiesioginiame eteryje – futbolo sirgaliaus priekabus išpuolis prieš žurnalistę
Tiesioginiame eteryje – futbolo sirgaliaus priekabus išpuolis prieš žurnalistę
© Stop kadras
Alfa.lt
2018-06-20 10:15

Pasaulio futbolo čempionato karštinė Rusijoje vis labiau įsibėgėja. Pranešama apie pirmuosius incidentus.

Šį kartą į vieną jų pateko Vokietijos televizijoje dirbanti TV reporterė Julieta Gonzalez Theran, kurią tiesioginio eterio metu nustebino vieno vyriškio elgesys.

Žurnalistė tiesioginiame eteryje kalbėjo iš Saransko miesto, kuriame taip pat vyksta pasaulio čempionato kovos, aikštės, kai staiga prie jos prišokęs vyras ją pabučiavo ir apčiupinėjo rankomis.

„Aš toje aikštėje su operatoriumi sukiojausi porą valandų, ir niekas net nebuvo priėjęs, tačiau vos tik mes pradėjome tiesioginę transliaciją staiga pasirodė vyrukas, kuris mane pabučiavo ir griebė už krūtinės. Išlikau profesionali ir tęsiau reportažą, tik vėliau apsižvalgiau, ar tas vyrukas dar yra kažkur netoliese, tačiau jis jau buvo dingęs“, – kalbėjo žurnalistė.

TV reporterės teigimu, šis incidentas ją privertė pasijusti itin nejaukiai, nes sporto aistruoliai vis dar į moteris nežiūri rimtai kaip į profesionales, kurios gali domėtis ir kurti sporto naujienas.

J. Gonzalez Theran socialiniame tinkle rašė, kad tokių veiksmų nenusipelno, nes yra lygiai tokia pat profesionali savo profesijos atstovė.

Užsienio žiniasklaidos teigimu, kol kas reporterei nemalonų pokštą iškrėtęs vyras dar nėra nustatytas, tačiau manoma, kad tai vienos iš pasaulio futbolo čempionate rungtyniaujančios ekipos gerbėjas. 

reklama