Rusija tampa puolimo mašina: tris įvarčius Egiptui įkrėtę šeimininkai iškovojo antrą pergalę

Rusija - Egiptas

Pasaulio futbolo čempionato grupėse prasidėjo antrasis ratas.

A grupėje Rusijos rinktinė iškovojo antrąją pergalę, rezultatu 3:1 įveikusi peties traumą išsigydžiusį Mohamedą Salahą savo gretose turėjusią Egipto ekipą.

Susitikimo pradžioje didesnį aktyvumą demonstravo aikštės šeimininkai.

16-ąją minutę savo laimę smūgiuojant iš toli pabandė M. Trezeguet, tačiau kamuolys praskriejo šalia vartų.

Nors rusai ilgiau kontroliavo kamuolį, ypatingomis progomis nepasižymėjo. 41-ąją minutę sužibėti panoro ir M. Salahas, bet nepataikė į vartus.

Rusija - Egiptas© SCANPIX

Po pertraukos rusai surengė rezultatyvią ataką  smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į A. Fathy koją ir įskriejo į vartus  1:0.

59-ąją minutę rezultatą padvigubino Čeryševas, o netrukus paskutines afrikiečių viltis palaidojo A. Dzyuba – 3:0.

72-ąją minutę po vaizdo įrašo peržiūros buvo skirtas 11 metrų baudinys į šeimininkų vartus, kurį šaltakraujiškai realizavo M. Salahas. Komandos daugiau įvarčių nepelnė ir rusai įsirašė antrąją pergalę čempionate – 3:1.