Buvę „Snoro“ kioskai Jurbarke stovės neilgai: savininkas apskųstas tarnyboms

„Snoro“ kioskas
„Snoro“ kioskas
© Vakarų ekspresas
ŠVIESA
2018-06-23 17:50

Jurbarko rajono savivaldybėje buvo sukviestas atsakingų darbuotojų pasitarimas dėl galimo savivaldžiavimo atvejo pastačius keturis kiosko tipo įrenginius valstybei nuosavybės teise priklausančiame sklype Dariaus ir Girėno g. 98, Jurbarko mieste. 

Pasitarime dalyvavo Jurbarko rajono savivaldybės mero pavaduotojas – Saulius Lapėnas, Administracijos direktorė – Vida Rekešienė, administracijos direktoriaus pavaduotojas – Darius Juodaitis, Teisės ir civilinės metrikacijos skyriaus vedėja – Rūta Vančienė, Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausioji inžinierė – Rasa Pakštaitienė, Infrastruktūros ir turto skyriaus vyriausioji inžinierė – Jurgita Bosikienė, Jurbarko miesto seniūnas – Romualdas Kuras.

reklama

Pasitarimo dalyviai pasikeitė operatyviai surinkta teisine informacija ir iš pastato bendrasavininkų gautais nusiskundimais, išklausė šiuos įrenginius pastačiusio asmens paaiškinimus, kokie motyvai ir ketinimai lėmė tokius jo veiksmus. 

Iš pateiktos informacijos paaiškėjo, kad derinimų ir dokumentų, įrodančių teisę tokius laikino tipo įrenginius-kioskus įrengti šiame sklype, nėra. Tą patį patvirtino telefonu apklausti viešbučio pastato bendrasavininkai ir žemės sklypo naudotojai.

reklama


jurbarkosviesa.lt nuotr.

Kioskai pastatyti Dariaus ir Girėno g. prie 98 numeriu pažymėto pastato Jurbarko mieste.

Jurbarko rajono savivaldybės administracijos direktorė Vida Rekešienė raštu kreipėsi į Nacionalinę žemės tarnybą ir Jurbarko rajono policijos komisariatą dėl galimai neteisėtų veiksmų savavališkai pastatant kiosko tipo įrenginius (galimo savivaldžiavimo) ir informavo Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Jurbarko rajono agentūrą dėl galimai padarytos žalos gamtai (želdiniams).

Jurbarko miesto seniūnui Romualdui Kurui buvo pavesta išsiaiškinti kitų dviejų panašių kioskų pastatymo Muitinės gatvėje aplinkybes ir pateikti atitinkamus siūlymus administracijos direktorei.

reklama