Nuteistųjų išgertuvės ir linksmybės Kybartų pataisos namuose verčia vadovus iš postų

Kaliniai Kybartų pataisos namuose elgėsi kaip norėjo ir nesilaikė jokių ten galiojančių taisyklių
Kaliniai Kybartų pataisos namuose elgėsi kaip norėjo ir nesilaikė jokių ten galiojančių taisyklių
© Alfa.lt fotomontažas
Alfa.lt
2018-06-19 14:40

Socialiniame tinkle „Facebook“ savaitgalį tiesiogiai transliuotas Kybartuose įkalinimo bausmę atliekančių jaunuolių vakarėlis nulėmė ilgalaikius galvos skausmus ne tik jiems patiems.

Šiandien apie pasitraukimą iš užimamų pareigų pranešė laikinai Kybartų pataisos namams vadovavęs Rimantas Zaikauskas ir Kalėjimų departamento Imuniteto skyriaus viršininkas Gintaras Zaveckis. Pastarajam teisingumo ministras Elvinas Jankevičius buvo išreiškęs nepasitikėjimą dėl netinkamai atliekamo darbo.

„Siekiant ilgalaikių kompleksinių pokyčių neišvengiamai kinta ir personalas. Bausmių vykdymo sistema šiuo atžvilgiu – ne išimtis. Abu pareigūnai – ilgamečiai sistemos darbuotojai, kurių indėlio į sistemos funkcionavimo užtikrinimą tikrai nesinori sumenkinti“, – apie šiandien atsistatydinusius laikinąjį Kybartų pataisos namų direktorių ir Imuniteto skyriaus viršininką sakė teisingumo viceministras Ernestas Jurkonis.

Laikinuoju Kybartų pataisos namų vadovu R. Zaikauskas buvo paskirtas prieš dvi savaites, birželio 4-ąją, tačiau įstaigos direktoriaus pavaduotojo pareigas ėjo nuo 2005-ųjų. O G. Zaveckis Kalėjimų departamento Imuniteto skyriui vadovavo beveik du dešimtmečius, nuo 2000-ųjų.  

reklama