Čempionų lygos atrankoje debiutuosiančiai „Sūduvai“ teko grėsmingiausias varžovas

Čempionų lygos burtai
Čempionų lygos burtai
© SCANPIX
Alfa.lt
2018-06-19 13:12

Pirmą kartą Lietuvos futbolo A lygoje laimėjusi ir UEFA Čempionų lygos atrankoje rungtyniausianti Marijampolės „Sūduva“ kovas pradės nuo susitikimų su Nikosijos APOEL ekipa iš Kipro.

Tai paaiškėjo šiandien, kai Šveicarijoje esančioje UEFA būstinėje buvo ištraukti pirmojo atrankos etapo burtai. Šio etapo rungtynės bus žaidžiamos liepos 10–11 ir 17–18 d., „Sūduva“ pirmąjį mačą žais namuose.

Marijampoliečių varžovais taip pat galėjo tapti Agdamo „Qarabag“ (Azerbaidžanas), Tiraspolio „Šerif“ (Moldova), „The New Saints“ (Velsas) ir Sėkešfehėrvaro „Videoton“ (Vengrija). APOEL iš šių ekipų buvo grėsmingiausia – jos UEFA reitingas yra aukščiausias (27 000). Palyginimui, antrosios pagal pajėgumą Agdamo ekipos reitingas tesiekia 20 500, o Marijampolės ekipos – vos 2000.

Jei „Sūduva“ prasibrautų pro APOEL barjerą, marijampoliečiams tektų Jūrmalos „Spartaks“ ir Belgrado „Crvena Zvezda“ poros nugalėtojo išbandymas.

Tiesa, net ir pralaimėję pirmajame etape Lietuvos čempionai savo sezono Europoje dar nebaigtų, kadangi turėtų šansą tęsti kovas Europos lygos atrankoje. Galimi marijampoliečių varžovai šiame turnyre paaiškės po šiandien vyksiančios burtų traukimo ceremonijos.

reklama