V. Micičius sutarties su turkais dar neturi, tačiau derybos tarp šalių vyksta
Skelbiamas galimas sutarties terminas

Vasilije Micičius
Vasilije Micičius
© Edvard Blaževič
Alfa.lt
2018-06-19 10:18

Kauno „Žalgiris“ vakar aštuntą kartą iš eilės triumfavo Lietuvos krepšinio lygos pirmenybėse, tačiau dar prieš susitikimą paaiškėjo, kad vienas iš šios ekipos sudėties žaidėjų kitąmet žaliai baltų marškinėlių jau nevilkės.

Alfa.lt jau vakar skelbė, kad Vasilije Micičius susitarė su Stambulo „Anadolu Efes“ klubu, o netiesiogiai šią žinią po paskutinių finalo rungtynių patvirtino ir „Žalgirio“ strategas Šarūnas Jasikevičius.

reklama

„Jie nėra vaikai, nors vienas jau sėdi Stambule, kitas – jau Barselonoje. Bet na ir kas? Jeigu esi kovotojas, tai ateini ir atžaidi. Juk nori būti čempionu“, – po vakarykščio susitikimo sakė Šaras, tarsi patvirtinęs V. Micičiaus susitarimą su „Anadolu Efes“, o Kevino Pangoso – su „Barcelona“.

Tiesa, „Eurohoops“ dabar skelbia, kad susitarimas tarp serbo ir Turkijos ekipos dar nėra pasiektas, nors ir esama arti to. Skelbiama, kad deramasi dėl dvejų metų sutarties bei išpirkos „Žalgiriui“, kuri turėtų siekti apie 150 tūkst. eurų.

Primename, kad anksčiau buvo skelbta ir apie Stambulo ekipos susidomėjimą kitu žalgiriečiu – Edgaru Ulanovu. Šiam „Žalgiris“ naują sutartį siūlė dar sezono viduryje, tačiau tuomet puolėjas buvo linkęs palaukti iki sezono pabaigos – savo sprendimą jis turėtų paskelbti jau artimiausiu metu.

reklama