H. Kane'o įvartis per pridėtą laiką išgelbėjo anglus rungtynėse su Tunisu

Harry Kane'as
2018-06-18 22:57

Anglijos futbolo rinktinė buvo arti to, kad dar vieną pasaulio futbolo čempionatą pradėtų nuo nuviliančio rezultato, tačiau ją jau per pridėtą rungtynių laiką išgelbėjo komandos lyderis.

Jau pasibaigus pagrindiniam mačo laikui įvartį pelnęs Harry Kane'as ne tik pasižymėjo dubliu, bet ir išplėšė anglams pergalę prieš Tunisą 2:1.

3 taškus mačo favorite laikytai Anglijai lėmė jos kapitono įvartis po kampinio pirmąją pridėto laiko minutę. Iki tol beveik valandą nesėkmingai susigrąžinti pranašumą bandę anglai, atrodė, jau buvo praradę viltis, nors susitikimo pradžioje atrodė išties puikiai.

Rungtynes anglai pradėjo tikru atakų škvalu. Nors nei Jesse Lingardui, nei Raheemui Sterlingui, kuris nepataikė į tuščius vartus, pasižymėti nepavyko, 11-ąją minutę ledus pralaužė H. Kane'as.

Johnas Stonesas po kampinio smūgiavo į vartus galva ir, nors varžovų vartininkui pavyko atremti anglo smūgį, H. Kane'as buvo laiku ir vietoje bei kyštelėjęs koją įmušė pirmąjį anglų įvartį.

Vis tik geras nuotaikas greitai atšaldė neapgalvotas Kyle'o Walkerio poelgis, kai gynėjas savoje baudos aikštelėje alkūne trenkė varžovui į veidą ir ne tik buvo nubaustas geltona kortele, bet ir privirė košės savo komandai – į Anglijos vartus buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį sėkmingai realizavo Ferjani Sassi.

Nuo to laiko Tuniso rinktinė užsidarė prie savų vartų, o anglai nesėkmingai bandė pramušti jų gynybą. Nors turėjo ne vieną neblogą galimybę tai įvykdyti, futbolo kūrėjų valstybės atstovai tai padarė tik paskutinėmis mačo akimirkomis, panardindami gausiai Volgogrado stadioną užplūdusius savo aistruolius į euforiją.

Pergalė Anglijos rinktinei ne tik atnešė 3 taškus, bet ir leido pasivyti šiandien taip pat pergale pirmenybėse startavusią Belgiją. Ši 3:0 sutriuškino Panamą, su kuria antrąjį savo mačą žais anglai.